شقق للبيع في مدينتي

2,495 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة نموذج 200 بالـ B1 بسعر مميز

    MA Ville logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر تجارى فيلا بمدينتى نموذج E3 وايد جاردن

    MA Ville logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ١١٠٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كاش في مدينتي116متر في b11 للسكن الفوري

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس للبيع في مدينتي

    Treasure Real estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٤٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةفي مدينتي قريبة من الخدمات ذات اطلالة بحري

    مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • پريڤادو

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Talaat Moustafa Group
    القاهرة,مدينتي,پريڤادو

    استوديو, 2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في مدينتي في النموزج الذكي

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ٨٢ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي 96م جاهزة للسكن الفورى

    Makka Real Estate logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بحديقة للبيع في مدينتي B6 موقع مميز

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٧٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أول سكن للبيع في مدينتي B12

    Premier Property logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١١٧ متر مربع

    ٥٩٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في مدينتي القاهرة بموقع مميز

    Driven Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • مدينتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٤٤٬٣٢٨ جنيه

    المطور العقاري
    Talaat Moustafa Group
    القاهرة,مدينتي

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة حقيقية - شقة بحري مفروشة في مدينتي – البيع

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٤٨٢٬٢٥٠ جنيه

    علي النادي فيو شقه للبيع في مدينتي في B8 مجموعه89

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٧٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينتي 114م فيو وايد جاردن مفتوح

    Makka Real Estate logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٩٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بأفضل موقع في مدينتي بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٧٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مدينتي – B11 شقة للبيع بمساحة 116 متر

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في مدينتي بريفادو فيو علي البحيره بسعر مميز

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٤٧٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 245م بجاردن تشطيب خاص للبيع في مدينتي B1

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط في B14 مدينتي 107 متر

    Zone Properties . logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٥٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن بـ بريفادو 101م+50م استلام فورى

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٥٥٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٣٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بمدينتي B8

    Darak Madinaty logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    1

    2

    ٥١ متر مربع

    ٥٩٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 59م غرفتين للبيع في مدينتي بالفرش والاجهزة

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٦٥٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه اليوم شقه لقطه 140م b10 خطوات للخدمات

    Darak Madinaty logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 140م بموقع استراتيجي بـ مدينتي B12

    Darak Madinaty logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ماتفكرش كتير لو بتدور علي توين بالتقسيط ف مدينتي

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٦٢٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع مدينتي211م فيو مفتوح B2تشطيب فندقي

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٢٬١٣٢ جنيه/متر مربع