شقق للبيع في مدينتي

2,600 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٣٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 178م للبيع في بريفادو استلام فوري فيو النادي

    Wall Street Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٧٧٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى سراى بجوار مدينتى بالتقسيط على 12 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع كاش في مدينتي نموذج 200

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٧٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مدينتي - المرحلة الثانية عشرة (B12)

    Better Estate Investment logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة طرفية للبيع في B7 – فيو جاردن مفتوح – تشطيب خا

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • پريڤادو

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Talaat Moustafa Group
    القاهرة,مدينتي,پريڤادو

    استوديو, 2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٤٬٦١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط في B14 مدينتي 202 متر

    Zone Properties . logo image

    ب 15, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٧٢٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 80م للبيع في مدينتي B14 باقل مقدم فيو جاردن

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٧٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي في ال B14 استلام 3 سنوات

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    راغبي التمييز شقه للبيع بمدينتي مميزه بالبي3 135م

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع علي اكبر وايد جاردن مفتوح B10 بحري شرقي

    MA Ville logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • مدينتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٤٤٬٣٢٨ جنيه

    المطور العقاري
    Talaat Moustafa Group
    القاهرة,مدينتي

    1 - 4 غرفة

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 89م للبيع في مدينتي B6 طرفيه بحري بسعر مميز

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٤٤٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في مدينتي B2 فيو وايد جاردن

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٩٠٬٧٣١ جنيه

    شقة B15 مدينتي استلام فوري بأقساط 7 سنوات بجوار Ci

    Wealthiest Real Estate management logo image

    ب 15, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه 124م في مدينتي B6 بجوار الخدمات

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي في B11 تشطيب خاص.

    MA Ville logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 122م استلام فوري تشطيب فندقي باقل مقدم

    Z Investments For Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٩٩٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 188م استلام فوري تشطيب فندقي باقل مقدم

    Z Investments For Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ١٨٨ متر مربع

    ٨٩٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 188م تشطيب فندقي استلام فوري باقل سعر فيو مميز

    Z Investments For Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ١٨٨ متر مربع

    ٦٤٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 65م للبيع في كمبوند بريفادو ع البحيرات

    Wall Street Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ٨٤ متر في بريفادو فيو بحيرات بحري

    Wall Street Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٤٨٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 136م اول سكن تشطيب مودرن بارقي مراحل مدينتي B1

    Darak Madinaty logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٥٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أيقونة الرقي في بريفادومدينتي 150م مستلمه ع بحيرة

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينتي 78متر b12

    Darak Madinaty logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه عقاريه استثماريه بمدينتي فيلا ii بسعر لقطه

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٨٩٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك 85م ارض بجاردن بأحدث مراحل مدينتي B8

    Darak Madinaty logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع