شقق للبيع في مدينة المستقبل

4,293 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب5%مقدم وقسط ع 10س امتلك وحدتك متشطبه بمستقبل سيتي

    متصدر

    GCR Developments logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ٨٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بحري ع افضل فيو في المرحلة وعفد قديم سراي

    متصدر

    ERE logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٢٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع فيو علي جاردن في كمبوند سراي

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٦٤٬٩١٠ جنيه

    شقه بسعر مغري فيو مفتوح علي لاندسكيب بجانب مدينتي

    متصدر

    Impact Investments logo image

    سكن الشيا, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٠٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع لقطه 160م متشطبه في بارك سنترال حسن علام

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • سمو بوليفارد

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Paragon Developments
    القاهرة,مدينة المستقبل,سمو بوليفارد

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري هاب تاون 3 غرف تكمله اقساط

    متصدر

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في سراي S2 استلام فوري

    متصدر

    Capital Lords Real Estate logo image

2

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٤٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع +بجاردن للاستثمار او السكن في المستقبل

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بمقدم 5% أقساط 12سنة خصم الكاش يصل لـ 64%

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٧٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بقسط شهري 12,500وبأقل مقدم امام مدينتي

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • إيست فايل

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sodic
    القاهرة,مدينة المستقبل

    1 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دبل فيو للبيع علي مساحات خضراء اقساط حتى 2032

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٧٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع فيو لاند سكيب باقل سعر

    متصدر

    Nile Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٣٨٥ متر مربع

    ١٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز استلام فورى في كومباوند سراي

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣١٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 375ألف امتلك شقة غرفتين بقسط حتى12سنة ف سراي

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٩٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بمقدم1.5% أقساط حتى 15سنة خصم الكاش 50%

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٤٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • فالدا فيليدج

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٠١٬٧٧٧ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة المستقبل

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في سراي – مرحلة S2 استلام فوري

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٢٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمقدم 744K دور متكرر قسط ع12سنه ف سراي

    متصدر

    Closer logo image

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٢٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة147م بالقرب من مدينتي افضل تقسيمه لل3غرف

    متصدر

    Closer logo image

3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٤١٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٨٤٬٠٠٠ جنيه

    أخر استوديو للبيع ف مرحله elan بسعر لقطه

    متصدر

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٣٩٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزة للاستلام للبيع فى كمبوند بلوم فيلدز

    متصدر

    Sonic For Real-Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٠٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • ريڤرز بارك - آليڤا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٦٩٣٬٢٤٠ جنيه

    خطة السداد: 2
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,أليفا

    2 - 4 غرفة

  • 13

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك دلوقتي في احسن كمبوند بلوكيشن مميز

    متصدر

    Boundless For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٤٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٤١٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو لقطة في سراي اقل سعر في السوق لسرعة البيع

    متصدر

    Boundless For Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٣٨٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقة فيو بحيرة استلام فوري باقل سعر في الماركت

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أقل من سعر السوق في هاب تاون بارك ڤيو

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣١٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر متميز شقة ارضي بحديقه في كمبوند جرين سكوير

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • زيزينيا المستقبل

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٢٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ardic
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,زيزينيا المستقبل

    1 - 4 غرفة

شقق للبيع مدينة المستقبل: مدينة متكاملة المزايا والخدمات

شقق للبيع في مدينة المستقبل للقوات المسلحة على بروبرتي فايندر

تظل مدينة المستقبل مقصدًا مفضلا للإقامة والاستثمار، وذلك بفضل مزاياها المتعددة. وتقع المدينة في موقع استراتيجي على الطريق الصحراوي مصر- الإسماعيلية وبالقرب من مدن حيوية عديدة. تسهل المدينة الوصول إليها ومنها عبر الطرق الرئيسية المختلفة، مما يعزز من الطلب على شققها للبيع. توصف مدينة المستقبل بالهدوء والمساحات الخضراء الواسعة، وتهدف إلى توفير نمط حياة فاخر وصحي لسكانها. وهي مدينة متكاملة الخدمات، وهو ما ينعكس على الإقبال المتزايد على الشقق المعروضة للبيع بالمدينة.

نظرة على مميزات شقق للبيع فى مدينة المستقبل

تتميز شقق مدينة المستقبل بتصميماتها الحديثة وتشطيباتها الراقية، وتتراوح مساحاتها بين الواسع وذي المساحة المحدودة. تحتوي شقق المدينة على العديد من المرافق التي تعزز الراحة والرفاهية، مثل خدمة الأمن، وجاكوزي، والحدائق الخاضرة وإمكانية الوصول إلى أماكن للترفيه والنوادي الصحية. تتمتع المدينة أيضا ببوابتين وتقع بالقرب من مدينة الشروق وهي تحتوي على مجموعة من البضائع والسلع المحلية والعالمية، وهذه العوامل تسهم في زيادة الرغبة في الاستثمار أو السكن في مدينة المستقبل.

في الختام، تعد شقق مدينة المستقبل خيارا مثاليا لمن يبحثون عن السكن أو الاستثمار، بفضل موقعها الاستراتيجي، والخدمات والمرافق المتكاملة التي تقدمها، وتصميمات الشقق الحديثة والتشطيبات الراقية. كما تتوفر العديد من الخيارات فيما يتعلق بحجم وسعر الشقق، مما يتيح للمشترين والمستثمرين الفرصة لاختيار الخيار الأنسب لهم.