شقق للبيع في سراي

1,386 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فورى بفيو مميز فى افضل لوكيشن

    4C Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٠٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحري للبيع بالتقسيط.155متر.3 غرف.نصف تشطيب.فيورائع

    Century for Project Management logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة 185م بفيو بحيرة وجاردن, استلام فوري

    Property Misr logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مش هتتكرر اقل وارخص شقة بلوكيشن وسعر مميز

    Right Direction logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكيشن على فيو مفتوح دايركت على البوكيت

    Strive Reality logo image

3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٨١٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • كرونز ساراي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٠٥٣٬٨٦٥ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,سراي,كرونز ساراي

• 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكيشن على فيو مفتوح دايركت على البوكيت

    Strive Reality logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧٥٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% وأقساط حتى 12 سنوات في كمبوند سراي

    Strive Reality logo image

3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٨٠٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقه في سراي بخصم50% دور متكرر-بحري بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم50% شقه لقطه في سراي دور متكرر-بحري بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    سراي التجمع شقة 125م مقدم 5% وقسط على 15 سنة

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • كلوب فيوز سراي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٩٥٢٬٩٥٨ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,سراي

    1 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 169 متر للبيع في سراي

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٤٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف دابل فيو بحري وفيو مفتوح ع لاندسكيب سراي

    متصدر

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٣٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بحري ع افضل فيو في المرحلة وعفد قديم سراي

    متصدر

    ERE logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٢٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في سراي S1 – القاهرة الجديدة

    Laucienda For Real Estate logo image

3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٢٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه فيو لاند سكيب و ليك بنص سعرها بجوار مدينتي

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • إيسي ريزيدنس سراي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٢٩٬٥٤٩ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,سراي,إيسي ريزيدنس

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٧٢٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه3غرف بجوار مدينتي بنص سعرها في SARAI

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٤١٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٧٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ارضي بجاردن 3 غرف موقع مميز وسعر مميز

    S signature logo image

3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٢٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالقسط علي 12 سنة بجوار مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص استوديو بجاردن في سراي ولوكيشن مميز جدا

    Right Direction logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٤٩٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع متشطبة بالكامل مع المطبخ اوبن فيو

    Right Direction logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٩٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • سراي

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,سراي

    2 - 4 غرفة

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي – فرصة استثمار وسكن بسعر مميز

    Mr .Estates logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط ع 12 سنة امتلك ستوديو في سراي امام مدينتي

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٣٧٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر السوق شقة لقطة في سراي افضل فيو

    Boundless For Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٩٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستوديو 93 م غرفه باطلاله مميزه بمقدم 660 الف فقط

    متصدر

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكيشن في قلب القاهرة الجديدة قرب مدينتي

    Z Investments For Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٥٬٦٦٠ جنيه/متر مربع