شقق للبيع في مدينة المستقبل

4,786 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في جرين سكوير بالمطبخ والتكييفات

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٦٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٤٤٨٬٩٩٩ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري لوكيشن مميز في بلوم فيلدز

    4C Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٩٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو استلام فوري بموقع مميز في بلوم فيلدز

    4C Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٣٤٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري بفيو مميز في بلوم فيلدز

    4C Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري بفيو لاندسكيب وبول في بلوم

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • سمو بوليفارد

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Paragon Developments
    القاهرة,مدينة المستقبل,سمو بوليفارد

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في سراي ع طريق السويس بمقدم 1M

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٢٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع اقساط من المالك فى كمبوند سرايSarai

    Sonic For Real-Estate logo image

    سكن الشيا, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل نصف تشطيب دور ثاني تقسيط مريح

    Aqar Misr logo image

    زا 101, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه في لافينير باقل سعر بالماركت

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمقدم فى ايلان بسعر مميز فيو على club

    Sonic For Real-Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٢٨٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • إيست فايل

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sodic
    القاهرة,مدينة المستقبل

    1 - 5 غرفة

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالسعر القديم في Bloomfields

    متصدر

    Homevise Real Estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٧٨٬١٠٤ جنيه

    شقة كورنر للبيع | فيو مفتوح بحري | استلام 2027

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بموقع متميز في بلوم فيلدز - المستقبل

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لبيع كمبوند لافينير وحده ١٦٠ مترجميع الاقساط خالص

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٣١م نص تشطيب خالص كل الاقساط تم الاستلام من ا

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٨٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • فالدا فيليدج

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٠١٬٧٧٧ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة المستقبل

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131م للبيع بسعر لقطة في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٧٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م للبيع في كمبوند لافينير – المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحصه الجراج واشتراك النادي ووديعه الصيانه شقه ٢غرف

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٩٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كومباوند لاڤينير‎ القاهرة الجديدة-المستقبل سيتى

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن 160 متر للبيع في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • ريڤرز بارك - آليڤا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٦٩٣٬٢٤٠ جنيه

    خطة السداد: 2
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,أليفا

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131م للبيع بسعر لقطة في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٧٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كومباوند لاڤينير‎ --شقه‎ 160متر ---استلام فورى

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند جرين سكوير -شقة 135 متر فيو مميز

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند لافينير المستقبل سيتى فيو لاند سكيب 3نوم

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جرين سكوير - فيو مميز بحرى -- 135 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • بارك فيو هاب تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    القاهرة,مدينة المستقبل,بارك فيو هاب تاون

    2 - 3 غرفة

شقق للبيع مدينة المستقبل: مدينة متكاملة المزايا والخدمات

شقق للبيع في مدينة المستقبل للقوات المسلحة على بروبرتي فايندر

تظل مدينة المستقبل مقصدًا مفضلا للإقامة والاستثمار، وذلك بفضل مزاياها المتعددة. وتقع المدينة في موقع استراتيجي على الطريق الصحراوي مصر- الإسماعيلية وبالقرب من مدن حيوية عديدة. تسهل المدينة الوصول إليها ومنها عبر الطرق الرئيسية المختلفة، مما يعزز من الطلب على شققها للبيع. توصف مدينة المستقبل بالهدوء والمساحات الخضراء الواسعة، وتهدف إلى توفير نمط حياة فاخر وصحي لسكانها. وهي مدينة متكاملة الخدمات، وهو ما ينعكس على الإقبال المتزايد على الشقق المعروضة للبيع بالمدينة.

نظرة على مميزات شقق للبيع فى مدينة المستقبل

تتميز شقق مدينة المستقبل بتصميماتها الحديثة وتشطيباتها الراقية، وتتراوح مساحاتها بين الواسع وذي المساحة المحدودة. تحتوي شقق المدينة على العديد من المرافق التي تعزز الراحة والرفاهية، مثل خدمة الأمن، وجاكوزي، والحدائق الخاضرة وإمكانية الوصول إلى أماكن للترفيه والنوادي الصحية. تتمتع المدينة أيضا ببوابتين وتقع بالقرب من مدينة الشروق وهي تحتوي على مجموعة من البضائع والسلع المحلية والعالمية، وهذه العوامل تسهم في زيادة الرغبة في الاستثمار أو السكن في مدينة المستقبل.

في الختام، تعد شقق مدينة المستقبل خيارا مثاليا لمن يبحثون عن السكن أو الاستثمار، بفضل موقعها الاستراتيجي، والخدمات والمرافق المتكاملة التي تقدمها، وتصميمات الشقق الحديثة والتشطيبات الراقية. كما تتوفر العديد من الخيارات فيما يتعلق بحجم وسعر الشقق، مما يتيح للمشترين والمستثمرين الفرصة لاختيار الخيار الأنسب لهم.