شقق للبيع في العين السخنة

119 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة علي البحر- شقة فندقية تصميم مودرن -سعر لقطة

    Edge Real Estates logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٣٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 126م علي البحر مكيفة وبالمطبخ في تلال السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 130م علي البحر مكيفة وبالمطبخ في تلال السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 180م ارضي بجاردن استلام فوري متشطب بالكامل

    Z Investments For Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مونتي جلالة اطلاله علي بحر

    Remax Today logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • المونت جلالة مارينا تاورز

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Tatweer Misr
    السويس,العين السخنة,المونت جلاله

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 17

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    يونت شايفه فيو للبحر دايركت في فيفا كوست الجلاله

    THE VIEW logo image

    فيفا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل في مارينا تاورز اقساط علي 10س

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن شامل الفرش والتكيفات فيو حمام سباحة

    Selective logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على حمام السباحة مباشرة يرى البحر لا فيستا 6

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بإطلالة بحر كاملة

    New Avenue Real Estate logo image

    ماجادا, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • ستيلا دي ماري

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    السويس,العين السخنة,ستيلا دى ماري,ستيلا دى ماري 1

    3 غرفة

  • 14

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 180م ارضي بجاردن استلام فوري متشطب بالكامل

    Z Investments For Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطب بالتكييفات وإدارة فندقية

    Egypt Best Properties logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فندوقي متشطب باطلالة علي البحر في السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م استلام فوري متشطبة في مارينا هيلز السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    مارينا هيلز, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٦٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة فيو ع البحر في مارينا هيلز

    Z Investments For Real Estate logo image

    مارينا هيلز, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٥٨٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • كان ليمون كاي السخنة

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Misr Italia
    السويس,العين السخنة,كاي السخنة

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية 120م بفيو بانورامي على البحر باعلى ROI

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بمقدم500.00بخطوات لبحر العين السخنه مع تلال

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه متشطب ومفروش بالكامل في موقع مميز

    Tradmark Real Estate logo image

    كاب باي السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل لقطه بموقع مميز وقسط علي 8سنين

    Tradmark Real Estate logo image

    باي ماونت, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٧٧٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه متشطب بالكامل في موقع مميز بمقدم 5 %

    Tradmark Real Estate logo image

    باي ماونت, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٨١٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • ريد كاربت

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧٧٣٬١٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Next Deal
    السويس,العين السخنة,ريد كاربيت

    1 - 2 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٩٢٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ارضي في اروما العين السخنه بمقدم 10% علي 8س

    Tradmark Real Estate logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٠٥٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بالكامل بمقدم 10% اقساط حتي 8 سنين

    Tradmark Real Estate logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٩٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بمقدم 10% استلام سنه و نص

    Tradmark Real Estate logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٠١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه تبيكال في موقع مميز متشطبه بالتقسيط علي 10سنين

    Tradmark Real Estate logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تلال السخنة إطلالة بحر مباشرة

    We are consultancy logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٦٢٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • مارينا وادي دجلة

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٣٠٨٬١٧٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Wadi Degla
    السويس,العين السخنة,مارينا وادي دجلة

    3 - 5 غرفة