شقق على البحر للبيع في العين السخنة

44 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مونتي جلالة اطلاله علي بحر

    Remax Today logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    يونت شايفه فيو للبحر دايركت في فيفا كوست الجلاله

    THE VIEW logo image

    فيفا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل في مارينا تاورز اقساط علي 10س

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على حمام السباحة مباشرة يرى البحر لا فيستا 6

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بإطلالة بحر كاملة

    New Avenue Real Estate logo image

    ماجادا, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فندوقي متشطب باطلالة علي البحر في السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 126م علي البحر مكيفة وبالمطبخ في تلال السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م استلام فوري متشطبة في مارينا هيلز السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    مارينا هيلز, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية 120م بفيو بانورامي على البحر باعلى ROI

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تلال السخنة إطلالة بحر مباشرة

    We are consultancy logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٦٢٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية غرفتين على البحر دايريكت تقسيط10سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 130م علي البحر مكيفة وبالمطبخ في تلال السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 120 متر متشطب بالفرش في السخنة بمقدم 10%

    Roots Real Estate logo image

    بيلا رومانس, رومانس, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر اللونش استلم شقة متشطبة سي فيو في الابراج قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90م / تشطيب vip بالتكييفات / بمقدم 5%

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فيو علي البحر 139م في العين السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٧٠٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل فوري برايم لوكيشن في ازها

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقى على البحر للبيع تلال سخنةوحدات محدوده

    Egypt Best Properties logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 275الف و امتلك شقه فندقيه مفروشه على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٩٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في المونت جلالة السخنة فيو مميز

    Z Investments For Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع في منتجع ذا جروف في العين السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فيو البحر الاحمر فى المونت جلالة متشطبة

    Property  Hills. logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه180م ( جاهز للسكن الفورى ) سى فيو متشطب vip

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد بــ 286,000 الف شاليه 15م للبحر تشطيب فندقي

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٨٧٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة علي البحر- شقة فندقية تصميم مودرن -سعر لقطة

    Edge Real Estates logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٣٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

2