شقق للبيع في راس الحكمة

255 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٦٬٩٢١٬٦٣٥ جنيه

    شقة ريسيل G+1 في بلايا غزالة – لاجون فيو

    Home Valley logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري في راس الحكمه واقساط لحد ١٠ سنين

    Selection Code logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مارسيليا بيتش 5 الساحل الشمالي

    Premium Real estate logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 3 غرف دبل فيو بتقسيط عل 9 سنوات فقط!!!

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ١٢١٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٤٩٧٬٤٩٦ جنيه

    استلم شاليه متشطب بالكامل فيو لاجون بمقدم واقساط7س

    IRTKAZ logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٧ متر مربع

    ١٠٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • مدن راس الحكمة

    السعر عند الإطلاق:

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Modon Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    2 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو تشطيب بالكامل افضل سعر و موقع على البحيرة

    New Avenue Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٩١٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن في راس الحكمة بواسطة سوديك ......

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٤٥٢٬٩٩١ جنيه

    بيع شقق 1 غرفة، 2 غرفة، و3 غرف بأقل سعر في السوق

    متصدر

    Homescout logo image

    سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧١ متر مربع

    ٢٠٣٬٥٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة صف اول ع البحر في راس الحكمة بخصم 30%

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٥٩ متر مربع

    ١٠٥٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع من مدن الاماراتية الساحل الشمالي

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٣ متر مربع

    ١٠٥٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • كالي كوست

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Maven Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,كالي كوست

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع فيو علي البحر في وادي يام مدن

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز تشطيب بالتكييفات والمطبخ استلام قريب

    Evergreen Properties logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٦٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شايله دايركت لاجون متشطب بالكامل على 9 سنوات اقساط

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – Azha North Coast | مرحلة Ogma

    RE/MAX 1st Choice logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٤٩٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه على البحر في مصيف راس الحكمه الساحل

    Bold Egypt logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • ميزون سولاري

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Misr Italia
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سولاري

    1 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ١٤٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مباشرةً من المالك، مشروع سيشل رأس الحكمة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٩٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب اطلاله ع البحر في المصيف للبيع

    Property Hills Star logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر | موقع مميز | شقة غرفتين 106م² |

    Apart Real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٦ متر مربع

    ١١٣٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع اطلالة علي البحر واللاجون 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وقتك الان للاستثمار في راس الحكمة بأقل سعر علي 8س

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سيشور

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٤٣٧٬٢٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سيشور

    1 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٢٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة مميزة واطول فترة تقسيط علي سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لا تفوتك وحدات محدودة بأسعار الطرح الاول لمدن

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة مميزة مع حديقة و بأقل سعر في مدن

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع اطلالة علي البحر واللاجون 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بسعر استثماري للبيع في سالت - راس الحكمه

    Eastmark logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • نايا باي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Naia Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,نايا باي

    1 - 5 غرفة