شاليهات للبيع في سيدي عبد الرحمن

3,182 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بنتهاوس للبيع في مراسي – بلانكا بحرى بالكامل

    SKEEP logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع | مراسي مارينا ٢

    Flag square Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مقدم 5% قسط ع 10 سنوات في هاسيندا بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مراسي - جريك متشطب بالكامل

    Flag square Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول علي البحر متشطب بأميز لوكيشن واقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول علي البحر متشطب بأميز لوكيشن واقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع - هاسيندا باي اقل من سعر السوق

    Flag square Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    5

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي سينيور للبيع في هاسيندا باي | بالم هيلز

    Flag square Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سينيور للبيع في هاسيندا باي | بالم هيلز

    Flag square Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٥٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع استلام فوري بجوار الماظة باي

    Property Hills Star logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على حمام السباحة مباشره ستوديو للبيع -مراسي مارينا

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٢١٥٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع | مراسي - ليا

    Flag square Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط علي 10سنوات وامتلك شاليه متشطب بالساحل الشمالي

    property hills Elite logo image

    مسايا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بسعر لقطة في جرييك مراسي

    متصدر

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١٠٩٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر لشاليه بحري بغرفتي نوم في مارينا 1

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقة للبيع متشطب مفروش بالكامل مراسي

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه l استلام فوري l على حمام السباحة l مراسي

    Views for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه هوريزون بجنينة في سيشل سيدي عبد الرحمن

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٠٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل مودرن للبيع في مارينا مراسي

    Global Hills logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ١٨٤٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن للبيع متشطب بالكامل بحري في امواج

    New Avenue Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس فاخر صف اول على البحرfully finished

    Falcon for Real Estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١٦٬٨٢٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على اللاجون في مارينا مراسي

    متصدر

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه لقطة على الاجون مباشرة - مراسى مارينا

    Marina Home logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 87م علي اللاجون بسعر لقطة تشطيب سوبر لوكس

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مسايا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٧ متر مربع

    ١٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بدون اوفر في زوياا غزاله ٩٨ متر

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٤٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع