شاليهات للبيع في سيدي عبد الرحمن

3,390 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    يطل علي حمام سباحة متشطب بالكامل بالفرش و التكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بإطلالة حمام سباحة في أمواج – الساحل

    Wdeals for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مراسي شالية 170 فيو لثطة

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في هاسيندا باي جولف فيو الساحل مع مقدم

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٨٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ٢٬٤٥٥٬٢٦٥ جنيه

    ستوديو ريسيل في زهره- أقساط على 5 سنوات بموقع مميز

    INVEST PRO logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٨١٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سينيور شاليه مفروش للبيع ريسيل بموقع مميز- هاسيندا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سنيور شاليه صف اول علي الجولف مفروش في هاسيندا باي

    Apart Real estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٦٢ متر مربع

    ٤٤٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٤٬٠١٨٬٥٨٤ جنيه

    شاليه ريسيل 40م بسعر مميز في زهره الساحل الشمالي

    INVEST PRO logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٢٬١٥٨٬٠٠٠ جنيه

    تاون بالتكيفات للبيع في زويا من LMD - بتسهيلات

    ERE Investments logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٩٦٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سنيور شالية ريسيل+330م جاردن متشطب بالفرش-هاسيندا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٦١١٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بالتكيفات للبيع في زويا من LMD - باقل سعر

    ERE Investments logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٧٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه على حمام السباحة في مارينا 2 بسعر مميز

    متصدر

    Views for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٦٣٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه باقل من سعر السوق بحري في ليا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بفيو مفتوح بحري في فيردي مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحري بالفرش في بلانكا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استوديو للبيع في مارينا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٨١ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فوري برووف بـ 22مليون كاش او 9 مليون مقدم

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو مفتوح و بحري 100% في بلانكا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على حمام السباحة مباشرة في كاتانيا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على اللاجون ، بحري للبيع في مارينا فيوز

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل 41م استلام فورى في زهرة الساحل الشمالي

    INVEST PRO logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤١ متر مربع

    ٥٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي على اللاجون بموقع مميز جدا

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس بروف موقع مميز فيو مفتوح في بلانكا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٨٥ متر مربع

    ١١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كبينة بجنينة 100 متر اقساط 9 سنين فى ماونتن فيو .

    property hills Elite logo image

    ستيلا سيدي عبد الرحمن, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كبينة بجنينة 100 متر اقساط 9 سنين فى ماونتن فيو .

    property hills Elite logo image

    بلاج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع