شاليهات للبيع في سيدي عبد الرحمن

3,355 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مفروش بالكامل مراسي-فيردي اقل سعر

    Mr .Estates logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٦٦٨٬٥٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي بجاردن متشطب استلام فوري في زهره

    S signature logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٨١٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شاليه مفروش بالكامل فيو لاجون -كيو نورث

    Remax The Address logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى كاتانيا مراسي بفيو حمام سباحه

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٣٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى بلانكا مراسي بفيو على اللاجوون

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفرش فندقي فيو لاجون امام مراسي - كيو نورث

    Remax The Address logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شاليه مفروش فرش فندقي فيو لاجون ف الساحل

    Remax The Address logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفرش فندقي دبل فيو - امام مراسي -كيو نورث

    Remax The Address logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٧٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فى بلانكا مراسي متشطب بالكامل و مفروش

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شالية علي البحر بأقل سعر في سيشيل

    متصدر

    Conquer Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في قلب سيدي عبد الرحمن - أمام مراسي

    RE/MAX Avalon logo image

    سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٧ متر مربع

    ٦٤٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون فيو شاليه في سي شيل الساحل بموقع مميز

    Conquer Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر شاليه | مراسي | 3 غرف | مفروشة بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في موقع متميز في هاسيندا حينيش اقل سعر تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٤٧١٬٤٦٣ جنيه

    شاليه للبيع أقل من سعر السوق بالتقسيط وجاهز الساحل

    Egypt Best Properties logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٦٧٢٬٥٠٤ جنيه

    شاليه للبيع ريسيل أقل من سعر السوق فى زويا متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٧٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع في هاسيندا باي سيدى عبدالرحمن الساحل

    Premium Real estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٤٢ متر مربع

    ٩١٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل استلام فوري في الساحل الشمالي

    Crown Stone Realty logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ١٢٠٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في أمواج زون N تشطيب وفرش كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (مارسيليا بيتش 4) 75 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٧٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في بيت البحر بإطلالة مباشرة على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٣٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢١٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اطلاله مزدوجه علي اللاجون والبحر شاليه متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٤٩٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقه في Playa كامل التشطيب

    Egypt Best Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ١١٩٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه غرفتين بإطلالة لاجون بالتقسيط 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٤٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي في the med متشطب بالكامل باقل اوفر

    Egypt Best Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ١٢٤٬٧٢٥ جنيه/متر مربع