شاليهات للبيع في سيدي عبد الرحمن

3,418 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هاسيندا وايت | شاليه بنتهاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٧٩ متر مربع

    ٩٤٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هاسيندا وايت | شاليه بنتهاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٧٨ متر مربع

    ٩٥٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هاسيندا وايت | شاليه بنتهاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٩٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هاسيندا وايت | شاليه بنتهاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٧٧ متر مربع

    ٩٥٬٦٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح المعاينة لشاليه بجاردن متشطب بفيو بحر 100%

    Falcon for Real Estate logo image

    مسايا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ١٨٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى بلانكا مراسي بفيو على جولف

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مارينا 1 مراسي على حمام السباحة

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٢٠٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في بلانكا مراسي فيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٤١ متر مربع

    ١٩٨٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في بلانكا مراسي فيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ١٧١٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في فيردي مراسي مع فيو لاجون

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع في مارينا 1 مراسي بسعر جذاب

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ١٣٢٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى مارينا2 مراسي فيو حمام سباحه

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى مارينا2 مراسي فى اميز فيو

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٢١٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى فايا مراسي دايركت على لاجوون

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ١٦٩٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى بلانكا مراسي مع جاردن كبيره

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٤١ متر مربع

    ١٩٨٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى ليا مراسي دايركت على حمام سباحه

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى مارينا1 مراسي دابل فيو

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ١٤٦٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مراسي متشطب بالكامل

    Circle Realestate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٨٣٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه دابل فيو للبيع سيلفر ساندس ,الساحل

    Egypt Best Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه دابل فيو للبيع سيلفر ساندس ,الساحل

    Egypt Best Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي بجاردن في بلومار الساحل الشمالي

    S signature logo image

    بلو بارك, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في امواج \ كود الوحده : SA01136

    Dk REAL ESTATE logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٧٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تلال ١٣٥م بحديقة ٦٥م فيو بحر ريسيل تكملة اقساط

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بفيو بحري صف اول بحر متشطب بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مارسيليا بيتش 4

    Smartex logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٧٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع