شاليهات للبيع في سيدي عبد الرحمن

3,200 عقارات أخرى
  • شاليه - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في مراسي - سيدي عبد الرحمن - الساحل الشمالي
    شاليه - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في مراسي - سيدي عبد الرحمن - الساحل الشمالي
    10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن للبيع في مراسي بلانكا بالفرش

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالاجهزه برايم لوكيشين يطل علي البول

    متصدر

    Remax The Address logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش اقل سعر في الماركت علي البحيره-اقل سعر

    متصدر

    Remax The Address logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٦٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٧٨٧٬٧٥١ جنيه

    شاليه غرفتين دايركت على الاجون بسعر لقطه

    متصدر

    Riwaq Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٧٧٬٢٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس | مراسي بلانكا | إطلالة بحر وبول | غرفتين

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ٩٧٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن للبيع في جريك – مراسي

    متصدر

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للاستلام قرب الماظة باي سيدي عبدالرحمن

    متصدر

    Property Hills Star logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع من امواج الاهلي صبور سيدي عبد الرحمن

    متصدر

    Property Hills Star logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٤١٬٢٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول جولف والبحيرة للبيع في هاسيندا باي

    متصدر

    Aspire Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٥٢ متر مربع

    ٩٥٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر السوق شاليه للبيع في امواج

    متصدر

    Aspire Properties logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٤٠٧٬٤٠٠ جنيه

    شاليه كامل التشطيب | 20 ألف شهريًا | جاهز للاستلام

    متصدر

    Morshedy Group logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٤ متر مربع

    ١٠٠٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٤٣١٬٥٢٥ جنيه

    أرخص شاليه غرفتين في زويا متشطب صف أول بعد الفلل

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٧٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بسعر مميز للبيع مراسي بأقساط

    متصدر

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٤٧٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب باقساط اطلاله كامله على البحر و لاجون

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    مسايا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٤٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه مفروش مراسي للبيع اعمار

    متصدر

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٥٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه سينيور ارضي 220 متر في هاسيندا باي الس

    متصدر

    Property Hills  One logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بنتهاوس للبيع في مراسي – بلانكا 1

    متصدر

    Beltone logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بموقع مميز للبيع في مارينا مراسي

    متصدر

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه احسن موقع على البحر و المارينا مباشرة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٦٠٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ڤيو مفتوح في جرييك مراسي

    متصدر

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٨٦٥٬٣٠٠ جنيه

    شالية 3 غرف جاهز للاستلام في زهرة | 24 ألف شهريا

    متصدر

    Morshedy Group logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٨٧ متر مربع

    ١٠١٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٤٠٧٬٤٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين في زهرة | 20 ألف شهريًا على 7 سنوات

    متصدر

    Morshedy Group logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٤ متر مربع

    ١٠٠٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ٢١٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه لوفت بقسط ربع سنوى 213 الف فى امواج

    متصدر

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بسعر لقطة في جرييك مراسي

    متصدر

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١٠٩٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على اللاجون في مارينا مراسي

    متصدر

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ڤيو مفتوح بحري بالمطبخ و التكيفات في مراسي

    متصدر

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع