شاليهات للبيع في سيدي عبد الرحمن

3,195 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٤٠١٬٢٤٦ جنيه

    شاليه متشطب قسط ربع سنوي ٤٠٠الف، توتال كاش ١٠مليون

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف قدام البحر تشطيبVIPمُجهز بالكامل+تكييفات

    Falcon for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,500,000=اجمد شاليه 175م صف اول متشطب بالتكييفات

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليiف الساحل جاهز للمعاينة بجوار Playa,Telal

    Selection Code logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول علي البحر متشطب بأميز لوكيشن واقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٧٨٧٬٧٥١ جنيه

    شاليه غرفتين دايركت على الاجون بسعر لقطه

    متصدر

    Riwaq Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٧٧٬٢٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سنيور 222م بجاردن مفروش-سعرلايقارن ف هاسيندا

    Bright logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ١٢٦٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل اوفر ل شاليه مستقل 222م+350جاردن مفروش هاسيندا

    Bright logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٢ متر مربع

    ١٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مراسي بلانكا

    Sea Station logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو مميز مفروش بالكامل في مارينا مراسي 1

    Gold Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٨٩٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شالية 3 غرف في مراسي بأطلالة بحر

    Apart Real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٦١٩٬٥٥٢ جنيه

    بمقدم وتكملة اساط شاليه غرفه للبيع استلام فورى

    S signature logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٣٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بالتقسيط فى يود باقل مقدم خطوات للبحر

    Egypt Best Properties logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٩٥٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بروف متشطب بالفرش والاجهزه استلام فوري

    S signature logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في الساحل الشمالي متشطب بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه/للبيع/هاسيندا باي/مفروش

    Home Destination logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس لقطة استلام سنه دايركت لاجونز باطلالة بحر

    Egypt Best Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطه ف مراسي بحديقه بحري

    ERE logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٢٧١٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس | مراسي بلانكا | إطلالة بحر وبول | غرفتين

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ٩٧٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه للبيع متشطب بالتكييفات قرب غزالة باي

    Property Hills Star logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز جدا بمساحه ممتازه بسعر ريسيل كاش

    MRG Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٩٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن للبيع في جريك – مراسي

    متصدر

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول جولف والبحيرة للبيع في هاسيندا باي

    متصدر

    Aspire Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٥٢ متر مربع

    ٩٥٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن مراسي جريك \ كود الوحده : SA01158

    Dk REAL ESTATE logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر السوق شاليه للبيع في امواج

    متصدر

    Aspire Properties logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع