شاليهات للبيع في سيدي عبد الرحمن

3,338 عقارات أخرى
  • 9

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في امواج الساحل 130 متر ومعاه روف 130

    Genova Investment logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطة شاليه 2 نوم - مراسى مارينا

    Marina Home logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في مارسيليا بيتش 4 \ كود الوحدة : SA01056

    Dk REAL ESTATE logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردين مفروش

    Zein for real estate logo image

    ستيلا سيدي عبد الرحمن, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٤٣٤٬١٢٥ جنيه

    شاليه بروف للبيع (زهره - سيدي عبد الرحمن) 84م

    RE/MAX Avalon logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٦٤٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاكوزي صف أول شاليهات للبيع سيشيل

    متصدر

    CRV Real Estate Services logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤٤٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي على حمام السباحة بحري في فايا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شاليه في جرييك مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على حمام السباحة في ليا مراسي للبيع

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة 90 متر موقع مميز في فيردي مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي على القنال بحري في مارينا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على اللاجون مباشرة موقع مميز في مارينا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على حمام السباحة بحري في جريك مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - تشطيب كامل - حديقه خاصه - سعر لقطه

    Edge Real Estates logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه موقع مميز فيو مفتوح في مارينا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شاليه في مارينا مراسي يرى حمام السباحة

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٩١٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بأقل سعر على حمام السباحة في ليا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٥٦٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في مراسي على اللاجون مباشرة موقع مميز

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٢٥٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في بلانكا مراسي بحري على اللاجون مباشرة

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٨٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مباشر علي البحر و اللاجون متشطب بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ١٢٦٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقه في Playa كامل التشطيب

    Egypt Best Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٨٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في هاسيندا واتر بإطلالة مباشرة على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٧ متر مربع

    ١٣٠٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه غرفتين بإطلالة لاجون بالتقسيط 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٤٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢١٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اطلاله مزدوجه علي اللاجون والبحر شاليه متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٤٩٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي يطل على مسبحين، بحري، 100%

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٩٩٬٢١٨ جنيه/متر مربع