شاليهات للبيع في سيدي عبد الرحمن

3,413 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بامواج استلام قريب

    Property Hills Star logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٣٨ متر مربع

    ١٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مراسي تشطيب كامل لوكيشن مميز جدا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١٢٠٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مراسي جريك بفرش راقي& فيو لاجوون

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٩٧٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى مراسى اقل سعر على المارينا شاليه بحديقه

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع في فيردي مراسي

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مراسي فايا فيو لاجون

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مراسي مارينا 1 فيو لاجون

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٤٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو لاجون للبيع في مراسي بلانكا

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مارينا 2 مراسي مباشرة على البول

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٩٥٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مارينا مراسي فيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في جريك مراسي فيو حمام سباحة

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ١٢٢٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في بلانكا مراسي مباشرة على البول

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مارينا فرونت مراسي موقع مميز

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٨١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مارينا فيوز مراسي

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي للبيع في مراسي فايا فيو لاجون

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في كاتانيا مراسي فيو حمام سباحة

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٥١ متر مربع

    ١٦٥٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع في مارينا ويست مراسي علي البول

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٧٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في ليا مراسي فيو بحر

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مارينا فرونت مراسي فيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١٤٥٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع في ليا مراسي موقع مميز

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه برايم لوكيشن على canal في مارينا 2 مفروش

    West Field logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٢١٧٬٦٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع في ليا مراسي مفروش بالكامل

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٢١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مارينا فرونت مراسي

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٨١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفرش فاخر للبيع في مارينا فيوز مراسي

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٠٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في ليا مراسي مباشرة على حمام السباحة

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٦١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع