دوبلكس للبيع في مدينة الشروق

173 عقارات أخرى
  • 20

    دوبلكس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام فوري للبيع بافضل فيو في البروج

    Show Views logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٦٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن للبيع في قلب الشروق\تقسيط ع 8 سنين

    Closer logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مع رووف استلام فوري تشطيب كامل اول سكن

    Edge Real Estates logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ٢٨٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 6 مليون و اقساط ل2036 دوبلكس استلام شهور

    Edge Real Estates logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل - موقع مميز جداً - سعر لقطه - فيو رائع

    Edge Real Estates logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ٣٠٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • لورا إيست فيلد

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٧٤٬٢٨٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة الشروق,الحي الثامن,المجاورة الاولي,طريق الشروق

    2 - 4 غرفة

  • 13

    دوبلكس

    ١٦٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بسعر منافس للماركت ف لافيستا سولا

    Closer logo image

4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٬٠٦٥٬٠٧٣ جنيه

    عاين وتعاقد بخصم 35% في قلب الشروق استلم 2027

    Corporate Deals logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٧ متر مربع

    ٣١٬٣٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٩٬٦٢٩٬٩٣٨ جنيه

    بمقدم 10% وسعر حلو بعد اوى بعد الخصم فيو تحفة

    Corporate Deals logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٧ متر مربع

    ٣٧٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٩٬٦٢٩٬٩٣٨ جنيه

    بمقدم 10% وسعر حلو بعد اوى بعد الخصم فيو تحفة

    Corporate Deals logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٧ متر مربع

    ٣٧٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٬٠٦٥٬٠٧٣ جنيه

    عاين وتعاقد بخصم 35% في قلب الشروق استلم 2027

    Corporate Deals logo image

4

    3

    ٢٥٧ متر مربع

    ٣١٬٣٨١ جنيه/متر مربع

  • بالم ايلاند

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٧٨٬٦٨٨ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    TG Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,بالم ايلاند

    1 - 4 غرفة

  • 12

    دوبلكس

    ٨٬٩٩٦٬٠٩٥ جنيه

    بفيو مفتوح بتسهيلات وخصم 33% وكمان استلام 2027

    Corporate Deals logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٧ متر مربع

    ٣٣٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام فوري متشطبه للبيع في البروج

    Show Views logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٨٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 4غرف 310م بمقدم مليون ف لافيستا سولا

    Closer logo image

4

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ٤٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة خاصة | موقع مميز الشروق

    Next Door Consultancy logo image

    المجاورة الاولي, الحي الاول شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٣٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    دوبلكس

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مميز للبيع في مدينة الشروق – المنطقة الرابع

    New Home Investment logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • بالنسيا الشروق

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٥٦٬٣٦٨ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    K Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,بلنسيا الشروق

    1 - 3 غرفة

  • 16

    دوبلكس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس ب رووف في جراندا الشروق - تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    طريق الشروق, المجاورة الاولي, الحي الثامن, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٤٦٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1M امتلك دوبلكس برايم لوكيشن ف لافيستا

    Closer logo image

4

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ٤٧٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في الباتيو سولا الشروق بمقدم 1M

    Closer logo image

4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 310م 5غرف للبيع في باتيو سولا - ع 10 سنين !

    Closer logo image

5

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ٥٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي بجاردن کورنر للبيع في البروج بسعر مميز

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٥١٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • الباتيو سولا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٣٠٢٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,الباتيو,الباتيو سولا

    1 - 5 غرفة

  • 17

    دوبلكس

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبليكس أرضى مميز جدا فى كومباوند البروج

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١٤٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ريسيل فيو جاردن في كمبوند وصال في الشروق

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 20% استلم فوري شقة دوبلكس 275م لافيستا الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٩٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام فوري متشطبه بالكامل في البروج

    Show Views logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ٣٠٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 362 م على لاند سكيب الترا لوكس بأقل سعر

    West Field logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٣٦٢ متر مربع

    ٢٦٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • أيفى ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٩٢٤٬٩٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    AGEC Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,ايفى ريسيدنس

    1 - 3 غرفة