تاون هاوس للبيع في الغردقة

256 عقارات أخرى
  • 15

    تاون هاوس

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بأطلالة البحر مباشر علي المارينا

    Apart Real estate logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٧٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب بإطلالة بحرية وبالتقسيط 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب بإطلالة بحرية وبالتقسيط 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في سوما باي استلام فوري فيو البحر .

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٨٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مع حديقه كبيره متشطبه تطل علي البحر |مكادي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٥٨٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • ماكادينا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي

    1 - 4 غرفة

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس للبيع فى الجونة الجديدة 0% مقدم !!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٤١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان تاون 3 غرف علي البحر واللاجون باقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع-بموقع مميز-وإطلالة بحرية كاملة

    Egypt Best Properties logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٩٠٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع-بموقع مميز-وإطلالة بحرية كاملة

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٩٠٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 26

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بإطلالة مباشرة على اللاجون – موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ١٠١٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • سيال مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم,مكادي هايتس

    3 - 5 غرفة

  • 25

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بإطلالة مباشرة على اللاجون – موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ١٠١٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Luxury Town-Villa in New Gouna, 8 Years

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    0% مقدم تاون هاوس 3 غرف بإطلالة بحر وتقسيط 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    0% مقدم تاون هاوس 3 غرف بإطلالة بحر وتقسيط 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول بحيرة بأقل سعر اطول تقسيط البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • توبان الجونة

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,جزر توبان

    1 - 4 غرفة

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاك بإطلالة لاجون كامل التشطيب | أقل مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٤٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان فيلا 3 غرف علي البحر واللاجون باقل سعر.

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون 3غرف ب لوكيشن مميز ع البحر واطول سداد..

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٢٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل فيلا فوري متشطبة للبيع ف @الجونة 0% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٩٦٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • سيان

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,سيان

    3 - 4 غرفة

  • 24

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع! ​​فيلا مكتملة التشطيب بالتقسيط حتى 5 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري متشطب بالكامل سكراب الجونة

    New Avenue Real Estate logo image

    سكاراب, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع-بموقع مميز-وإطلالة بحرية كاملة

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٩٠٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه

    Egypt Best Properties logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٢٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • ال بيو

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٣٧١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    The Land Developers
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منطقة سهل حشيش,ال بايو

    استوديو, 2 - 5 غرفة