تاون هاوس للبيع في هليوبوليس الجديدة

230 عقارات أخرى
  • 9

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر مميزة في أفضل موقع داخل Sodic East

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٧٢٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس 234م فيو مميز جدا في سوديك ايست

    Property  Hills. logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٨٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بنص السعر ! اس فيلا S villa كورنر متشطبة في TALALA

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٦٬٨٤٢٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا متشطبه بالكامل برايم لوكيشن جنب سوديك ايست

    Closer logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٠٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون في الماركت لوكيشن مميز

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • ايلايا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة,كمبوندات هليوبوليس الجديدة,الايا

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 9

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة ارض استلام فوري فيو مفتوح

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٧٣٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطة تاون وسط 234م استلام فوري بموقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٦١٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مستقله فى سوديك ايست للبيع

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بحرى 3/4 تشطيب استلام فورى في سوديك

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٥٩٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل بحرى إستلام فورى أقل من سعر الماركت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • هازل فيلاز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٠٬٩٠٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Sodic
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة,الحي السادس,سوديك ايست

    3 - 4 غرفة

  • 14

    تاون هاوس

    ١٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بحديقة واسعة - اقساط حتى 15 سنه

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١١٠٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للبيع بدون دفعة أولى.

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون دفعة أولى! تاون هاوس جاهز للسكن للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٢٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر وحده في سوديك مع مقدم 0% و اقساط علي 10س

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٤٧٬٥٣١ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبه مع سوديك قسط علي 10 سنين

    Selection Code logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٥٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • سوديك ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٨٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Sodic
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة,الحي السادس,سوديك ايست

    3 - 4 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون هاوس كورنر في سوديك إيست

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٢١ متر مربع

    ٥٢٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر في سوديك إيست بموقع وسعر مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦١٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للاستلام متشطب في موقع مميز

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٨٦٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون هاوس متشطب للبيع في سوديك إيست

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٧٤٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر 4/3 تشطيب بالتكيفات استلام فورى

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٧٩٬٠٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم تاون هاوس كورنر سوديك إيست نيو هليوبوليس

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ١٣٥٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون برايم لوكيشن-اوبن فيو-الاقل سعر -استلام فوري

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٣٤ متر مربع

    ٥١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون فوري - جاهزه للاستلام فى اميز مرحله ف سوديك

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٥٨٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر استلام فورى افضل موقع - سوديك ايست

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٦١٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس 4 غرف للبيع واستلام فوري

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع