تاون هاوس للبيع في مدينة المستقبل

585 عقارات أخرى
  • 9

    تاون هاوس

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بفيو مميز في كمبوند سراي بسعر شقه

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٤٤٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في المستقبل للبيع علي ١٠ سنوات اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    كوكون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بفيو مفتوح و بحري للبيع في بارك سنترال

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٩٬٢٢٨٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر شقه مع تطوير مصر وبأقساط علي10سنين

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    سيينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٥٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ناصية بحري لقطة للبيع |كمبوند جرين سكوير

    Next Door Consultancy logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٦٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • إيست فايل

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sodic
    القاهرة,مدينة المستقبل

    1 - 5 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز الان فيلا بالقسط ع12سنة في اميز مرحلة في سراي

    IRTKAZ logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٦٬٦٤٦٬٢٠٢ جنيه

    تاون هاوس للبيع بإطلالة مميزه جدا تسليم 2027

    New Avenue Real Estate logo image

    أليري, ذا سيتي اوف اوديسا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٩٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز مع حسن علام بالمستقبل فيلا متشطبة قسط ع9سنين

    IRTKAZ logo image

    ذا فاليز, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١١٣٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع فى افضل موقع واطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

    ذا فاليز, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١١٦٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٧٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    S Villa للبيع سراي مستقبل سيتي بجاردن ورووف

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٣٩ متر مربع

    ٣٠٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • ميراسول

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    La Mirada
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,لاميرادا المستقبل

    3 - 4 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ٦٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    S Villa كورنر للبيع سراي Club Views مستقبل سيتي

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٣٩ متر مربع

    ٢٦٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في إل بوسكو سيتي

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    البوسكو سيتي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٣٥٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ١١٬٩٥٧٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بسعر لقطة بخصم 40% تطوير مصر

    IRTKAZ logo image

    سيينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٦١٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة في سراي القاهرة الجديدة | استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٨٣٠٬٠٢٤ جنيه

    تاون هاوس استلام قريب و اقساط حتى 2029 فى هاب تاون

    Do estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ١٢٢٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • ريڤرز بارك - آليڤا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٦٩٣٬٢٤٠ جنيه

    خطة السداد: 2
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,أليفا

    2 - 4 غرفة

  • 13

    تاون هاوس

    ١٠٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سريعًا | أقل سعر تاون هاوس في ذا وندر مارك

    Gate real estate marketing logo image

    ذا وندر مارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٤٨٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في رير صبور فيو لاند سكيب بسعرلقطة

    Nile Real Estate logo image

    رير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣١٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بالتقسيط للبيع في الير موقع وسعر مميز

    متصدر

    Al Ahly Sabbour logo image

4

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ٤١٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر تاون هاوس في الكمبوند استلام فوري بأقل سعر

    متصدر

    IRTKAZ logo image

5

    5

    ٣٩١ متر مربع

    ٢٧٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بموقع بوكيت وإطلالة مفتوحة

    New Avenue Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٣ متر مربع

    ٤٥٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • مجمع بيتا جرينز المرحلة الثانية

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Beta Egypt
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,بيتا جرينز

    2 - 3 غرفة

  • 8

    تاون هاوس

    ١٥٬٩٢٨٬٤٤١ جنيه

    تاون هاوس كورنر بأقساط يطل مباشره ع اللاندسكيب

    Scout Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٧٥٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا برايم لوكيشن اكبر مساحة بسعر مميز

    Capital Broker logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في موقع مميز مع مقدم و اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع استلام قريب في المتسقبل سيتي 248م

    Z Investments For Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٣٨٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فى سراى تاون هاوس برايم لوكيشن

    Sonic For Real-Estate logo image

    كانفا سبرينغز, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٧٤ متر مربع

    ٦٦٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • كلوب فيوز سراي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٩٥٢٬٩٥٨ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,سراي

    1 - 4 غرفة