تاون هاوس للبيع في مدينة المستقبل

656 عقارات أخرى
  • 12

    تاون هاوس

    ٨٬٧١٨٬٠٠٠ جنيه

    تاون للبيع متشطب مقدم 5 مليون في المستقبل سيتي

    كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢١٨ متر مربع

    ٣٩٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ڤيلا استلام ٢٠٢٦ بسعر لقطه موقع مميز جدا

    New Avenue Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا للبيع بافضل سعر بكمبوند سراي

    Gold Routes logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤٢٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر سوق - تاون بموقع مميز و استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ٤٣٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ب10,500 بإطلالة مفتوحه في مستقبل سيتي

    Empire real estate and investment logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٧١ متر مربع

    ٣٨٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • إيست فايل

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sodic
    القاهرة,مدينة المستقبل

    1 - 5 غرفة

  • 8

    تاون هاوس

    ١٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 200م بكمبوند 101 بمقدم 5% قسط علي 10س

    متصدر

    GCR Developments logo image

    زا 101, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل جاهز للسكن في موقع متميز.

    TREX logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري تاون هاوس بسعر مغري و موقع مميز

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر اس فيلا للبيع فى سراى بسعرمميز لسرعة البيع

    Capital Broker logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤٣٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة تاون هاوس بحري فقط بمقدم5% واقساط12سنة

    Summit Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٧٨٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • ميراسول

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    La Mirada
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,لاميرادا المستقبل

    3 - 4 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اقل سعر في السوق بفيو مفتوح علي مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه استثماريه تاون هاوس متشطب بالكامل بالتكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

    ميڤيدا جاردنز, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٢٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين هاوس بخصم 40% فى قلب المستقبل

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٥٠٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل داخل أحد المشروعات السكنية الراقية

    La Costa For Real Estate logo image

    ذا فاليز, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٠٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٧٬٦٢٣ جنيه

    تاون هاوس كورنر فى سراي مقدم واقساط علي ١٢سنه

    New Avenue Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • ريڤرز بارك - آليڤا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٦٩٣٬٢٤٠ جنيه

    خطة السداد: 2
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,أليفا

    2 - 4 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري فى موقع مميز و بسعر لقطة

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٣٨٥ متر مربع

    ٢٩٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 180 م للبيع في سراي باقل مقدم 5% فقط

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في جرين سكوير بافضل سعر فى الماركت

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٠٬٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    لسرعه البيع اقل سعـر تـاون هـاوس في ذا ونـدر مـارك

    Gate real estate marketing logo image

    ذا وندر مارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٥٢٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٤٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل بدون اوفر عقد 2023 فى مارك

    Selection Code logo image

4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٨٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • مجمع بيتا جرينز المرحلة الثانية

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Beta Egypt
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,بيتا جرينز

    2 - 3 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    لسرعه البيع اقل سعر تاون هاوس في ذا وندر مارك

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٤٨٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع فى جرين سكوير فى المستقبل سيتى

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٣٩٤ متر مربع

    ٣٤٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري 3 غرف ماستر تشطيب كامل

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٤٤٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون تكمله اقساط في بلوم فيلدز باقل سعر

3

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بإطلاله على اللاجون و بقسط 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • شيراتون ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٥٩٦٬٤٦٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Margins Developments
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,شيراتون ريزيدنس

    2 - 4 غرفة