تاون هاوس للبيع في مدينة المستقبل

688 عقارات أخرى
  • 12

    تاون هاوس

    ٣٥٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس 183م للبيع متشطبه بمقدم 5% باقل سعر

    Z Investments For Real Estate logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ١٩٦٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس كورنر في The Ridge |موقع مميز 318م

    KRE investments logo image

    ذا ريدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    6

    5

    ٣١٨ متر مربع

    ٤٦٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس 4 نوم متشطب تقسيط 10 سنوات

    Towers Map logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٣١٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس إستلام فوري 4 غرف موقع مميز جداً

    Edge Real Estates logo image

    كانفا سبرينغز, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ١٧٤ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٧٦٣٬٦١٨ جنيه

    للبيع تاون هاوس ميديل بسعر لقطه في سراي وبالتقسيط

    S signature logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٧١٬٦٦٨ جنيه/متر مربع

  • إيست فايل

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sodic
    القاهرة,مدينة المستقبل

    1 - 5 غرفة

  • 12

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس 183م للبيع متشطبه بمقدم 5% باقل سعر

    Z Investments For Real Estate logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ١٩١٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع 3 غرف نوم - مساحه 180م - مقدم 5%

    Towers Map logo image

    سيتي زين, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٣٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 4 غرف - متشطب بالكامل - اقساط 10 سنين

    Towers Map logo image

4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٣١٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بتكييفات في تلال مقدم1.2مليون او كاش14

    Property Hills... logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٤٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا كورنر متشطبه بسعر لقطه في ساراي

    Premises logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٥٠٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • ميراسول

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    La Mirada
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,لاميرادا المستقبل

    3 - 4 غرفة

  • 12

    تاون هاوس

    ٨٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس ف سراي القاهرة الجديدة\مقدم 885K

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٠٦ متر مربع

    ٤٣٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لوكيشن مميز استلام فورى مستقبل سيتى

    Spade consultancy logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٩٬١٣١٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بأقل سعر فيو ع اللاجون ف سراي قسط ع12سنه

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل فرصه تاون هاوس ميدل للبيع في جرين سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤٣٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٩٬٦١٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون 180م للبيع كمبوند سراي مستقبل سيتى قسط ع12سنة

    Vida Solutions logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٨٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • ريڤرز بارك - آليڤا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٦٩٣٬٢٤٠ جنيه

    خطة السداد: 2
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,أليفا

    2 - 4 غرفة

  • 11

    تاون هاوس

    ١٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس بحمام سباحه خاص استلام فورى للبيع

    4C Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنير بحديقه كبيره بفيو علي مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو فيلات-برايم لوكيشن-بحري-الاقل سعر-s1-اوبن فيو

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤١٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 290 م استلام فوري بنص السعر بمقدم 10% فقط

    Summit Real Estate logo image

    مدينة الرسيل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٦٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر تاون هاوس جاهز لاستلام يطل على مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • كلوب فيوز سراي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٩٥٢٬٩٥٨ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,سراي

    1 - 4 غرفة

  • 11

    تاون هاوس

    ٩٬٣١٤٬٣٣٥ جنيه

    تاون هاوس للبيع بموقع مميز فى سراى-مدينة المستقبل

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٣٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٧٩٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس165م بالمستقبل سيتي مقدم5% قسط علي 10سنين

    متصدر

    GCR Developments logo image

    سيينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون تكمله اقساط في بلوم فيلدز باقل سعر

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع تكمله اقساط في سراي

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باقل من سعر السوق في موقع متميز استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • مجمع بيتا جرينز المرحلة الثانية

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٥٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Beta Egypt
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,بيتا جرينز

    2 - 3 غرفة