تاون هاوس للبيع في مدينة الشروق

316 عقارات أخرى
  • 11

    تاون هاوس

    ١١٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل ​​في falak للبيع بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون 3 غرف بسعر اقل من السوق استلام فوري متشطب

    Edge Real Estates logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤١٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٣٥٥٬٧٩٢ جنيه

    تاون هاوس جاهز للاستلام بمقدم تشطيب بالتكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٠٬٥٣٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للسكن بتاون متشطب في البروج استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيبات مميزة ل تاون اقل سعر في السوق - متشطب

    Edge Real Estates logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • ستيلا لوكيشن

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,ستيلا لوكيشن

    3 - 4 غرفة

  • 14

    تاون هاوس

    ١٬٥١٥٬٣٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة فوري بـ21مليون كاش او مقدم 1,5 مليون

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٦٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز تاون هاوس تشطيب كامل موقع متميز البروج

    Edge Real Estates logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ٥٢٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٨٬٩٦٢٬٥٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فورى متشطب بالكامل للبيع - البروج

    TREX logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٨ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة تاون هاوس للبيع تشطيب كامل استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    5

    ٢٩٨ متر مربع

    ٤١٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمساحه كبيره اقل سعر ل تاون هاوس في كومبوند البروج

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • كليوباترا بالاس

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٨١٦٬٥٢٧ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Cleopatra Group
    القاهرة,مدينة الشروق,الحي الخامس,كليوباترا بالاس

    1 - 5 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في كمبوند ديفينا جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

    ديفينا جاردنز, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردن تاون هاوس في كمبوند ديفينا جاردن بموقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ديفينا جاردنز, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل بتشطيب عالي الجودة

    New Avenue Real Estate logo image

    ديفينا جاردنز, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس في باتيو 5

    Spade consultancy logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٧ متر مربع

    ٥٥٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ١٠٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز للبيع ريسيل ف البروج باقل سعر لقطه

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٣١٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • إل باتيو كازا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٨٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,الباتيو,باتيو كازا

    3 - 5 غرفة

  • 7

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر برايم لوكيشن -اوبن فيو -افضل سعر

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥٦٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تـاون هـاوس كـورنـر 247م موقع ممتاز إستلام فـورى

    LEVERAGE logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ٥٧٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٠٬٦٩٤٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز 385م جاردن وروف ومساحات واسعة

    Impact Investments logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ٥٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٢٨٨٬٠٠٠ جنيه

    أقوى تاون هاوس كورنر 392م بجاردن وروف كبير

    Impact Investments logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٩٢ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في البروج – الشروق

    Beltone logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • ديفيانا جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    ATRIC Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,الحي الثالث غرب,ديفينا جاردنز

    5 غرفة

  • 12

    تاون هاوس

    ١٣٬٤٥١٬١٠٠ جنيه

    تاون هاوس عائلي 385م جاردن وروف وخصوصية كاملة

    Impact Investments logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ٣٤٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس من المالك في البروج للبيع قسط

    Sonic For Real-Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز كورنر بجاردن 300م وروف 103م

    Impact Investments logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٩٢ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب فيو على لاندسكيب بكمبوند البروج

    Sonic For Real-Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع لدواعي السفر فيو مميز في وصال فيوز

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • الباتيو برايم

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,الباتيو,الباتيو برايم

    3 - 4 غرفة