تاون هاوس للبيع في مدينة 6 أكتوبر

2,651 عقارات أخرى
  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع - جاردن ليكس هايد بارك أكتوبر

    Buyerside logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٬٦٠١٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه استلام فوري بالتقسيط بأرقي مناطق الشيخ

    Bold Egypt logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بدون مقدم تشطيب كامل تقسيط 7 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٤٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كونر للبيع في اويست جاهز للاستلام

    Element logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كونر للبيع في اويست جاهز للاستلام

    متصدر

    Element logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٨٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • أو فيوز

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Orascom Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,أو ويست

    1 - 4 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم فيلا فوري متشطبه قسط علي 10 سنين

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢١١ متر مربع

    ١٠٤٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل بأقل سعر مقدم | تاون هاوس ڤيو لاندسكيب

    متصدر

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٤٬٣٥٢٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل 3غرف فيو لاندسكيب بسعر لقطه

    Citizen Home logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس استلام فوري في Badya

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٤٩٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه استلام فورى ع طريق مصر اسكندريه قسط10س

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • نيوم أكتوبر

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٢٣٬٢٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Arab Developers Holding
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,التوسعات الشمالية,نيوم اكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 15

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 291م نموذج G كورنر او ويست هيل سايد

    متصدر

    Vida Solutions logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩١ متر مربع

    ٥٣٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس كورنر في تشيل اوت ماونتن فيو

    Bold Egypt logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تاون هاوس متشطب بالقرب من نيو جيزه

    Property  Hills. logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٧٬٨٥٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس بجوار كمبوند نيوم

    D.Signature logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فوري بـ صن كابيتال 10 دقائق للأهرامات

    Selection Code logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٩٢٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • ذا كراون اكستنشن

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٨٬٠٥٣٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    3 - 4 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مع نيوم اكتوبر المرحله الجديده Rtm

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٧٬١٩٤٬٢١٦ جنيه

    اقل سعر فيلا في هضبه بالم هيلز استلام سنتين قسط8س

    Selection Code logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٩٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع في بالم هيلز الشيخ زايد

    Selection Code logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٠٢٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لتاون هاوس في ماونتن فيو تشيل اوت بارك

    Bold Egypt logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤١٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص تاون هاوس جاهز للسكن في اويست

    Bold Egypt logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٦ متر مربع

    ٦٣٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • جرين بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Somow Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر

    3 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في او ويست

    D.Signature logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٦٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر لقطه للبيع استلام فوري في باديا

    Bold Egypt logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٤٧٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في كمبوند بالم باركس ٦ اكتوبر

    Ammaier for real estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٨ متر مربع

    ٦٥٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس لقطه للبيع في نيوم اكتوبر

    D.Signature logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في باديا بدون مقدم عرض لفتره محدوداكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • ماي دريم

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    3 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…