بنتهاوس (روف) للبيع في قسم مرسي مطروح

99 عقارات أخرى
  • 20

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنتهاوس بإطلالة كاملة على البحر من الصف الأول

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق بأقل سعر بنتاهاوس فاخر للبيع على البحر 7سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الفاخرة المطلة على البحر بدفعة أولى 5%

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع | مرسى باغوش - فيو على البحر

    Flag square Real Estate logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ١٠٦٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٤٦٥٬٩٤٠ جنيه

    شاليه علوي برووف بمقدم و اقساط تسليم 2027

    New Avenue Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٣٤٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاول مرة في الساحل شاليه بسعر اول طرح واطول تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس يطل علي البحر تشطيب كامل وحمام سباحه خاص

    New Avenue Real Estate logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ١٠٦٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس لقطة استلام سنه باطلالة مميزه للبحر

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بنتهاوس للبيع في الماظة باي كامل التشطيب

    Gold Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٥٧ متر مربع

    ١٠٩٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | اقل سعر بنتهاوس للبيع بحري دايركت لاجون

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | اقل سعر بنتهاوس للبيع بحري دايركت لاجون

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | اقل سعر بنتهاوس للبيع بحري دايركت لاجون

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | اقل سعر بنتهاوس للبيع بحري دايركت لاجون

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | اقل سعر بنتهاوس للبيع بحري دايركت لاجون

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس لقطة 265 متر باطلالة كامله للبحر

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    7

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٤٣٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٨١٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع علي البحر مباشره متشطب بالكامل علي 10

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٧٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو للبحر مع حمام سباحة برايفت-مفروش -استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ١٠٦٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في فوكا باي– الساحل الشمالي

    Beltone logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٩٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش بالكامل بإطلالة لاجون

    Beltone logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٨٢٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٧٥٩٬٣٥٠ جنيه

    شاليه علوي بحري متشطب + بنتهاوس بإطلالة على البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ١٠٦٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٩٬٢٧٦٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز -سعر اقل من السوق - علي المحور الرئيسي

    Edge Real Estates logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٨٦٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينت هاوس متشطب بجاكوزي و التكيفات في مرسي باغوش

    Key Point for real estate logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٢٣٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس شاليه بفيو بحر متشطب بأميز لوكيشن واقل سعر

    Z Investments For Real Estate logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس للبيع استلام فوري موقع مميزبالفرش

    Mr .Estates logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٩٢٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    (بنتهاوس (روف

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فوكا باي | فيو بحر | روف | مفروش بالكامل

    Property Network logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع