مكاتب للبيع في مدينة القاهرة الجديدة

2,292 عقارات أخرى
  • 5

    مساحات مكتبية

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكاتب إدارية شركة أوربن لينز مقدم 10% على 8 سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    يلو ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ١٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٣٤٬٧٨٨٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري 171متر في اول طرح من واتر واي

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٧١ متر مربع

    ٢٠٣٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٥٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مميز بمساحة 300 متر للبيع في بارك ستريت

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك ستريت, الطريق الدائري, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٣٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 180م للبيع في بارك ستريت على الطريق الدائري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ‎مكتب للبيع في شركه وتر واي مقدم 5% عاى 8 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    5 اي لواترواي, الطريق الدائري, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ‎مكتب للبيع في شركه وتر واي مقدم 5% عاى 8 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب ريسيل متشطب بأقل سعر و أكبر عائد شهري

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٨٬٦٦٧٬٦٠٠ جنيه

    مكتب بالتقسيط علي سنتين استلام متشطب في التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    برك في, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٣٩٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٨٬٩١٨٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بالجولدن اسكوير للبيع استلام متشطب بالتكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٦٥ متر مربع

    ١٣٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مفروش في دره القاهره

    درة القاهرة, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٧٬٧٩٥٬٢٠٠ جنيه

    مكتب متشطب بيع الجولدن اسكوير بالتقسيط علي سنتين

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٥٦ متر مربع

    ١٣٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ١٨٬٨٣٢٬٨٠٠ جنيه

    مكتب متشطب في اب وايد الجولدن سكوير للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١٣٣ متر مربع

    ١٤١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٨٬٥٦٨٬٤٠٠ جنيه

    مكتب للبيع متشطب بالكامل في بارك في استلام سنتين

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٦٢ متر مربع

    ١٣٨٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٣٠٬٤٢٢٬٠٠٠ جنيه

    مقر اداري للبيع متشطب بالكامل -CFC-القاهرة الجديدة

    CLICK logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٣١٦٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 133 متر متأجر للبيع سوديك ايست تاون

    We Comm logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في التجمع استلام فوري لوكيشن مميز .

    Egypt Best Properties logo image

    جولدن جيت, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٦٩ متر مربع

    ٢٣١٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري للبيع متشطب في ديستريكت 5- التجمع

    CLICK logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٨٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٣٧٬٧٨٠٬٧٨١ جنيه

    مكتب للبيع بموقع استراتيجي سهل الوصول يخدم نشاطك

    CLICK logo image

    كايرو بيزنس بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٢٦٩ متر مربع

    ١٤٠٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    مساحات مكتبية

    ١٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب جاهز بتشطيب جيد في لوكشين حيوي لاستلام الفوري

    CLICK logo image

2

    ٤٥٠ متر مربع

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٢٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متأجر للبيع بعائد سنوي ٩٪؜ متشطب في ذا ليدج

    New Avenue Real Estate logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب فاخر للبيع في ليك تاون

    Laucienda For Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٦٣ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١٨٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متأجر مع عائد 7 % بيع و متشطب في هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٧٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١٨٬٥٤٤٬٩٥٩ جنيه

    مكتب مع مقدم واقساط بيع علي شارع التسعين الجنوبي

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١١٧ متر مربع

    ١٥٨٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب علي شارع التسعين الجنوبي بيع متشطب و مفروش

    New Avenue Real Estate logo image

    مول ساوث جيت, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٩٣٠ متر مربع

    ١٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب -موقع متميز جدا _ فيو لاند سكيب

    Remax The Address logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٧٢٬٨٤٧ جنيه/متر مربع