مكاتب للبيع في الشيخ زايد

752 عقارات أخرى
  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب نصف تشطيب للبيع في ذا بوليجون سوديك

    RE/MAX Everest logo image

    ذا بوليجون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ١٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب نصف تشطيب للبيع في ذا بوليجون سوديك

    RE/MAX Everest logo image

    ذا بورتال, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ١٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٨٬٩٢٤٬٦١٢ جنيه

    مكتب استلام سنه في اركان بلازا الشيخ زايد قسط8سنين

    Selection Code logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٤٧٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ممكتب فوري ومكتمل التشطيب في موقع مميز في قلب زايد

    Crafters Real Estate logo image

    طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 132م في أركان بالم بأقل مقدم وافضل لوكيشن

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٧٬٦٩٩٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع بـ 2O5 بأقل مقدم 145م وموقع مميز

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب استلام فوري متشطب للبيع بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    ووك اوف كايرو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للاستلام الفوري مكتب جاهز ومتشطب بالكامل في بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    ذا بوليجون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٢٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري بموقع مميز وقسط 6 سنوات يقع جنب اركان

    Property  Hills. logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٢٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٧٬٨٥٧٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع47 م فالشيخ زايد علي محور26 بمقدم 785الف

    New Arkan Properties logo image

    بريدجس مول, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٤٧ متر مربع

    ١٦٧٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع استلام فوري موقع مميز ريتزي الشيخ زايد

    Driven Properties logo image

    ريتزي, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٨٤ متر مربع

    ١٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري مكتب إداري في ذا بوليجون داخل بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    ذا بوليجون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٢٠ متر مربع

    ٢٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع مميز على البلازا كابتال بيزنس بارك زايد

    Abrag 2 logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٦٣ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    مساحات مكتبية

    ٣٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في اركان بالم متشطب بالتكيفات فيو مميز

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٦٬٢٤٠٬٣٢٢ جنيه

    مكتب45م علي وصلة دهشور بمقدم300الف وقسط ل8سنين

    New Arkan Properties logo image

    ثرو, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٤٥ متر مربع

    ١٣٨٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٧٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب للبيع في 205 أركان بالم 65 متر

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٤ متر مربع

    ١٢٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في أركان بالم 205 فيو بلازا بسعر رائع

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 95 متر متشطب للبيع في زا بوليجون - سوديك

    Rokn Real Estate logo image

    ذا بوليجون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٩٥ متر مربع

    ١٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في أركان بالم 205 فيو بلازا بسعر ممتاز

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٤ متر مربع

    ١١٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في بارك ستريت فيو بلازا بسعر ممتاز جدًا

    Rokn Real Estate logo image

    بارك ستريت, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٨٦ متر مربع

    ١٨٣٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متأجر بعائد ربح عالي للبيع في سوديك بوليجون

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا بوليجون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مشطب بالكامل للبيع في تريفيوم سكوير زايد

    New Avenue Real Estate logo image

    تريفيوم زايد, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب فاخر متشطب للبيع في تريفيوم - الشيخ زايد

    Rokn Real Estate logo image

    تريفيوم زايد, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٤٥ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 45 متر للبيع في تريفيوم مول الشيخ زايد

    Rokn Real Estate logo image

    تريفيوم زايد, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٤٥ متر مربع

    ١٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب استلام فوري مميز جدا في الشيخ زايد مول 101

    Property  Hills. logo image

    مول وان أو وان, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع