عقارات تجاري للبيع في الجيزة

2,942 عقارات أخرى
  • 7

    محل تجاري

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل فى الفود كورت في اعلى كثافة سكانيه في اكتوبر

    سنترادا هاب, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٧١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع | موقع مميز | شارع فيصل الرئيسي

    Emkan for Real Estate logo image

    شارع الملك فيصل, اول فيصل, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    2

    ٣٦٩ متر مربع

    ٥٩٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل ارضي بنظام سداد مريح بموقع مميز في 6 اكتوبر

    RE/MAX Everest logo image

    كازان بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل ارضي بنظام سداد مريح بموقع مميز في 6 اكتوبر

    RE/MAX Everest logo image

    لايك يارد, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٤٢٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٣٬١٨٥٬٠٠٠ جنيه

    مكتب ريسيل نصف تشطيب في بارك يارد - 6 أكتوبر

    RE/MAX Everest logo image

    بارك يارد مول, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٤٧ متر مربع

    ٦٧٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • ليك فرونت

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٦٧٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,ليك فرونت

    3 غرفة

  • 8

    محل تجاري

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري في مول ريتزي بلازا - الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    ريتزي, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٥٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    مصنع

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مصنع مشطب للبيع بعائد استثمار 8.5% في 6 أكتوبر

    New Avenue Real Estate logo image

    طريق المنطقة الصناعية - السنترال, المنطقة الصناعية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    ٧٬٩٥٠ متر مربع

    ١٥٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدليه متشطبه للبيع بمنطقه عيادات شارع 26 يوليو

    New Avenue Real Estate logo image

    محور 26 يوليو, المهندسين, الجيزة

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بتراس للبيع في برايم لوكيشن علي المحور مباشر

    Crown Stone Realty logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    ٨٦ متر مربع

    ٤٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 55م مشطبة بالتكييفات للبيع في 2O5 الشيخ زايد

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • بالمز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٨١٧٬١٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الواحات,بالمز

• 11

    عيادة

    ٢٬٢٦٢٬٠٠٠ جنيه

    عياده طبيه علي واجهه في اكتوبر ميدان مصطفي محمود

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    كافتيريا

    ٩٬٧٥٢٬٠٨٣ جنيه

    محل للبيع في اكتوبر ميدان مصطفي محمود

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٢٠٧٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري عيادة متشطبة بالتكييفات داخل بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣٥٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    عيادة

    ٦٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع في اكتوبر ميدان مصطفي محمود اكتوبر

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع 46م بارك يارد مول سوبر لوكس الحصرى

    بارك يارد مول, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٩٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • ويست كورتس اكتوبر الجديده

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الواحات,ويست كورتس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    عيادة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 59م للبيع واجهه مول سيلفر جيت فى الشيخ زايد

    مول سيلفر جيت, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٩ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع أرضي واجهه أستلام شهور الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    مول وان أو وان, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٤٨ متر مربع

    ١٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل استثمار تشطيب مودرن مكتب في بورتال سوديك بيفر

    Blocks logo image

    ذا بورتال, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٧٧ متر مربع

    ١١٨٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة+التكيفات علي المحور بجوار مول العرب

    Property  Hills. logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    وحدة طبية

    ٢٬٢٦٢٬٠٠٠ جنيه

    وحدة طبيه للبيع بحدايقه علي ميدان مصطفي محمود

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي أوسيس 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للاستلام الفوري مكتب جاهز ومتشطب بالكامل في بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة بسعر مميز في ثرو مول دقائق من ووك اوف كايرو

    Property  Hills. logo image

    ثرو, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٣٬٢٩٢٬٨٥٨ جنيه

    استسثمار ف الشيخ زايد ف منطقة حيوة علي وصلة دهشور

    Property Hills Star logo image

    ثرو, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٠ متر مربع

    ١٠٩٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 100 متر للبيع استلام فوري في 205 بجانب اركان

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٩٥٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري للبيع بأول سعر للمتر فى فاى نيو زايد

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٤٧ متر مربع

    ١٣٦٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • فيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٧٥٬٧١٩ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر