شقق تطل على الماء للبيع في الشيخ زايد, صفحة 18

8,986 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى 170م =حديقة 67م موقع مميز وشقة لقطة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى 170م =حديقة 67م موقع مميز وشقة لقطة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بيت مميز 2 غرف دبل فيو بتقسيط على 10 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده امتلك بيت 3 غرف دبل فيو اقساط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ١٠١٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بيت مميز + غرفه مربيه بتقسيط على 10 سنوات!!!

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٩٨٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى 170م =حديقة 67م موقع مميز وشقة لقطة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى 170م =حديقة 67م موقع مميز وشقة لقطة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى 170م =حديقة 67م موقع مميز وشقة لقطة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى 170م =حديقة 67م موقع مميز وشقة لقطة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى 170م =حديقة 67م موقع مميز وشقة لقطة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مش مجرد شقة دي Upgrade لحياتك في قلب زايد -220م

    NABAJ logo image

    هافن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز فيو على الرئيسى البيع بالفرش والاجهزة

    Compact Real Estate Company logo image

    المستثمر الصغير, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح لوكيشن مميز بالمطيخ والتكيفات والفرش

    Compact Real Estate Company logo image

    دار مصر - المرحلة 2, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ف كومبوند مميز في قلب زايد جنب هايبر، بالتقسيط

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ف كومبوند مميز في قلب زايد جنب هايبر، بالتقسيط

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ف كومبوند مميز في قلب زايد جنب هايبر، بالتقسيط

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ف كومبوند مميز في قلب زايد جنب هايبر، بالتقسيط

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول سكن ارضى بحديقة خاصه لوكيشن مميز الترا مودرن

    Compact Real Estate Company logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جنب مول العرب قسط على 10 سنين بدون فوائد

    property hills Elite logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلاق جديد بأقل سعر 3 غرف في سولانا على 10 سنين

    Apart Real estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول سكن ارضى مرتفع بحديقة سوبر لوكس لوكيشن مميز

    Compact Real Estate Company logo image

    المستثمر الصغير, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٦٢٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 5% وقسط يصل الى 14 سنه - 112م فيو مميز من PRE

    Promax Property Investors logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٥٣٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٦٥٬٤٤٥ جنيه

    شقة استلام فوري بجاردن كبيرة قسط ٨ سنوات، باقل سعر

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز بحرى ارضى مرتفع تطشيب الترا مودرن

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلم شقة متشطبة فى أليجريا بجانب الربوة وإيتابا

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٥٠ جنيه/متر مربع