شقق تطل على الماء للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 88

7,341 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٠٬٨١٣٬٤٤٠ جنيه

    احجز شقة غرفتين 117 م² بإطلالة مفتوحة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٩٢٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٨١٣٬٤٤٠ جنيه

    استثمر في موقع استراتيجي يرفع قيمة وحدتك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٩٢٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٧٢٬٢٢٠ جنيه

    استثمر في وحدة 89 م² بجوار نيفيلاند الترفيهية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٩٤٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٧٢٬٢٢٠ جنيه

    امتلك وحدة 89 م² وسط مساحات خضراء ولاندسكيب

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٩٤٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 112 م² بإطلالة على حمامات السباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٤٩٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٥٣٬٦٨٠ جنيه

    امتلك بنتهاوس 82 م² بإطلالة مفتوحة وخصوصية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٨١٣٬٤٤٠ جنيه

    احجز غرفتين 117 م² بالقرب من أكبر مولات الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٩٢٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٧٧٬٥٠٠ جنيه

    احجز وحدة 91م² وسط لاندسكيب ومسطحات مائية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٨٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٨١٣٬٤٤٠ جنيه

    احجز شقة غرفتين 117 م² بجوار سينزو مول ونيفيلاند

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٩٢٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٨١٣٬٤٤٠ جنيه

    امتلك بنتهاوس 117 م² داخل مجتمع متكامل الخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٩٢٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬١١٤٬٨٠٠ جنيه

    شقة 80م بغرفة وحديقة خاصة 54م أرضي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    وان سيفين ريزيدينس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٨١٣٬٤٤٠ جنيه

    استثمر في شقة 117 م² داخل مجتمع متكامل الخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٩٢٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٢٦٬٣٩٥ جنيه

    احجز وحدة 74 م² بالقرب من جميع الخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٥٠٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في شقة 58 م² داخل مشروع مرتفع ومميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٧٢٬٢٢٠ جنيه

    استثمر في شقة 89 م² بعائد إيجاري مرتفع

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٩٤٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٧٢٬٢٢٠ جنيه

    امتلك شقة غرفتين 89 م² داخل منتجع متكامل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٩٤٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢١٧٬٥٠٠ جنيه

    امتلك شقة 65 م² بتصميم معماري على شكل E

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٧٧٬٥٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفتين 91 م² أمام سينزو مول مباشرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٨٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٣١٬١٠٠ جنيه

    احجز شقة 106 م² بإدارة فندقية احترافية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٩٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٨١٣٬٤٤٠ جنيه

    احجز وحدة 117 م² بتصميم عصري وخصوصية عالية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٩٢٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٧٧٬٥٠٠ جنيه

    امتلك شقة 91 م² أمام أكبر مركز ترفيهي في الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٨٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٤٢٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الآن في وحدة 62 م² فرصة قوية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٥٣٬٦٨٠ جنيه

    استثمر الآن في وحدة 82 م² فرصة لا تتكرر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٧٧٬٥٠٠ جنيه

    احجز شقة غرفتين 91 م² بحديقة خاصة وجراج مستقل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٨٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٧٧٬٥٠٠ جنيه

    استثمر في شقة 91 م² مع إدارة فندقية محترفة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٨٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع