شقق تطل على الماء للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 240

7,481 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٠٨٥٬٠٢٧ جنيه

    شقة 1 غرفة نوم حصرية في سولفيريو، سهل حشيش

    Homes Bay logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٧٧٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٢٦٬٤٠٠ جنيه

    شقة ستوديو مودرن في كالا، سهل حشيش – 55 م²

    Homes Bay logo image

استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٩٥٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين 85 متر تطل على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٣٨٬٨٤٨ جنيه

    عرض الكاش – خصم خيالي حتى 35%Cash Price

    Hurghadians Property logo image

3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٥٠٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٧٣٤٬٥٤١ جنيه

    Studio apartment for sale Scandic Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٨٠٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬١٣٢٬٠٠٠ جنيه

    1 bedroom apartment sea view at La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٦٢٬٤٠٠ جنيه

    شقة استوديو عصرية | مشروع كلان – مجاويش الغردقة

    Homes Bay logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٣٠٨٬٥٣٨ جنيه

    استوديو 54م² – موقع مميز بسهل حشيش واستثمار آمن

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٩٨٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio apartment for sale at Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة أرضي مميزة بسهولة دخول – 48 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦١٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو إعادة بيع فيو بحر بكمبوند ستوريا ديل ماري

    Home In Realestate logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٧٧٧٬٨٠٠ جنيه

    شقة 2غرفة نوم مع منتجع المطار

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٩٨٬٨٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية قوية قبل الاستلام

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٦٦٤٬٦١٦ جنيه

    كمبوند فندقي جاهز يضم Suites & Apartments

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٣٠٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة بحر مباشرة واستلام فوري بسعر مميز

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٢١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة أوضتين 88م Pool View في Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    ذا جراند, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٩٦٠ جنيه

    استوديو 57م بإطلالة حمام سباحة في سهل حشيش

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٧٤٬٤٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك في قلب الممشى السياحي

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤٤٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٨٤٬٨٠٠ جنيه

    استوديو 65 متر يطل على الاند سكيب فى سهل حشيش

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٩٦٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٧٥٬٢٢٤ جنيه

    شقة غرفة 98م بإطلالة مسبح داخل منتجع أتلانتس

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٥١٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٩٦٠ جنيه

    Studio apartment for sale Red Hills Sahl Hasheesh

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر ٣ غرف أرضي مفروشة في سيان الجونة ١٤٥ م

    نيو مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٩٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٨٥٬٠٢٧ جنيه

    منتجع سولفيريو – أسلوب حياة فاخر على ساحل سهل حشيش

    Homes Bay logo image

1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٩٢٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٦٣٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio apartment sea view at Stone Heights

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع