شقق تطل على الماء للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 236

7,481 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٬٤٦٥٬١٢٥ جنيه

    شقة غرفة وصالة على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٠٢٦٬٠٠٠ جنيه

    غرفة 66م بإطلالة مسبح مميزة في قلب الغردقة

    Hurghadians Property logo image

    ذا جراند, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة و صالة تطل على حمام السباحة 70 متر

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬١٦٤٬٣١٩ جنيه

    ستوديو جاهز 54م بشاطئ خاص وادارة فندقية بمقدم 30%

    Hurghadians Property logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٩٥٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٦٥٤٬٠٠٠ جنيه

    1 bedroom apartment for sale at Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٦٥٤٬٠٠٠ جنيه

    غرفة 63م بإطلالة مسبح – الغردقة هايتس

    Hurghadians Property logo image

    ذا جراند, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٦٥٤٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة 63م بإطلالة مسبح بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    ذا جراند, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٣٢٬٦٥٠ جنيه

    Studio apartment for sale at Oro Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥٩٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٦٩١٬٠٢٢ جنيه

    ScandicResort فى طريق عرابيا بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٩٠٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٥٧٠٬٧٥٠ جنيه

    Studio apartment for sale Florenza Khamsin Resort

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥٧٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    1 bedroom apartment pool view at Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٠٨٩٬٠٩١ جنيه

    شقة غرفة و صالة مساحة 98 متر تطل على البحر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٨٢٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٬٨٤٦٬٤٠٠ جنيه

    شقة مميزة بإطلالة Edge View – الشيراتون القديمة

    Hurghadians Property logo image

    ذا فيو, شارع شيراتون, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٦٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه في الممشى السياحي مساحتها 38متر

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين 88م تشطيب كامل إطلاله ع الشارع

    Hurghadians Property logo image

    ذا جراند, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٨١٬٣٥٠ جنيه

    غرفة نوم 83م بإطلالة حمام سباحة في سهل حشيش

    Hurghadians Property logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٨٥٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio apartment sea view at Stone Heights

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فيو حمام سباحه مساحتها 40متر مربع في الممشى

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٤٣٢٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 38م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين وصالة تطل على حمام السباحة فى مجاويش

    Hurghadians Property logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٤٧٬٦٢٥ جنيه

    استوديو 55م تشطيب كامل إطلاله جبليه

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣١٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفه 56م مطلة على حمام سباحة ببانوراما مجاويش

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٤٧٧٬٥٠٠ جنيه

    ستوديو بموقع مميز وخدمات بتقسيط 5 سنين مقدم 20

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬١٦٤٬٣١٩ جنيه

    Studio sea view apartment Scandic Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٩٥٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 70 متر مربع استلام فوري

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع