شقق تطل على الماء للبيع في مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, صفحة 16

1,672 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلاق جديد من أورا في سولانا ويست مقدم 5% 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة240متر كمبوند مارفيل مقدم5%بالتقسيط

    Vida Solutions logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٩٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة166متر كمبوند مارفيل مقدم5%بالتقسيط

    Vida Solutions logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٤٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة118متر كمبوند مارفيل مقدم5%بالتقسيط

    Vida Solutions logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٩٧٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة96متر كمبوند مارفيل مقدم5% بالتقسيط

    Vida Solutions logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٩٨٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع من سوديك بجوار بيفرلي هيلز

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٢٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٢١٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز جدا شقةريسال قسط متشطبة سولانا نيو زايد

    Square Real Estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٧٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن للبيع استلام فوري في كارميل من سوديك

    Property  Hills. logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ١٦٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه امام مطار سفنكس نيو زايد كمبوند ديجويا

    Vida Solutions logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٨٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن امام المطار نو زايد كمبوند ديجويا

    Vida Solutions logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٩١٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه امام مطار سفنكس نيو زايد كمبوند ديجويا

    Vida Solutions logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٨٨٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه امام مطار سفنكس نيو زايد كمبوند ديجويا

    Vida Solutions logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن امام المطار نو زايد كمبوند ديجويا

    Vida Solutions logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٧٨٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه امام مطار سفنكس نيو زايد كمبوند ديجويا

    Vida Solutions logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٧٧٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن في فاي سودك بسعر مميز | موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٥٣٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 128مترريسال متشطبة في Solana نيو زايد

    Square Real Estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٤١٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة غرفتين متشطبة وقسط حتى 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة بالكامل تطل على مسطحات مائية

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط شقة استلام فوري في افضل موقع في فاي سوديك

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه امام مطار سفنكس نيو زايد كمبوند ديجويا

    Vida Solutions logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٧٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه امام مطار سفنكس نيو زايد كمبوند ديجويا

    Vida Solutions logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة متشطبة بجاردن قرب بيفرلي هيلز الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٧٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة فى كمبوند ريفرز موقع مميز لاناسكيب فيو

    Square Real Estate logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٨٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه امام مطار سفنكس نيو زايد كمبوند ديجويا

    Vida Solutions logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٧٥٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في نيز زايد بأقل سعر في سوديك

    Crown Stone Realty logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٣٧٬٣٥٦ جنيه/متر مربع