شقق تطل على الماء للبيع في هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 20

620 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٣٬٦٣٤٬٤٠٠ جنيه

    شقة مميزه داخل كمبوند هايد بارك- نيو كايرو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٨٤٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بأقل من سعر الشركة استلام فوري

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٢٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 87م للبيع في هايد بارك (سنترل فيل )

    Brokerage Hub logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطة للبيع ف هايدبارك لوكيشن مميز باقل سعر

    Boundless For Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيبات فاخرة في اميز موقع بهايد بارك

    Boundless For Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في بالم هيلز 14,100,000 بالقسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٤٨٬٣٥٢ جنيه

    شقة غرفتين في هايد بارك التجمع الخامس بأفضل سعر

    Strive Reality logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٨٨٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفه في هايدبارك التجمع الخامس بأفضل سعر

    Strive Reality logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٧٦٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مش هيتكرر فيو مميز بمقدم واقساط-هايد بارك

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه فوري متشطبه بالكامل فيو مميز-هايد بارك

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٣١م للبيع بهايد بارك بالتشطيب واستلام ٢٠٢٩

    Byout Misr Property Consultancy logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٨٧٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بهايد بارك بسعر مميز واستلام فوري

    Byout Misr Property Consultancy logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ٢٩٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٩٢م للبيع بهايد بارك بالتشطيب واستلام فوري

    Byout Misr Property Consultancy logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٨٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في هايد بارك سنتر فيل

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٥٧٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه٢٠٧ م فيو مميز استلام فوري اقل سعر

    Byout Misr Property Consultancy logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٥٠٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 40% شقه 3غرف+ناني متشطبه للبيع - كريسينت ووك

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٠٨٬٢٥٠ جنيه

    لفتره محدوده شقة 165م تشطيب فاخر بخصم علي التقسيط

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٨٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٨٨٬٦٠٠ جنيه

    شقة متشطبه للبيع بخصم 35% ع الاقساط - نيست التجمع

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٠٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحديقة خاصة استلام 3 شهور هايد بارك التجمع

    Key Point for real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3غرف بدون مقدم و اطول فترة سداد الشركة السعودية

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٥٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقساط علي 10 سنين + بدون مقدم للبيع في التجمع

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2غرف 113م للبيع بأفضل فيو بهايد بارك نيو كايرو

    Property Hills Star logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٦٣٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على ليك فيو اقل مقدم هايد بارك نيو كايرو ريسيل

    Allocate Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة استلام 3 شهور في هايد بارك التجمع

    Key Point for real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطب بتتكيفات ومطبخ مقدم600ألف أوكاش24.100.00

    Property Hills... logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٬٥٠٨ جنيه/متر مربع