شقق تطل على الماء للبيع في هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 15

620 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٨٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام 2027 بمقدم 5% في هايد بارك

    Adviser Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١٣١٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند هايد بارك التجمع الخامس بمقدم 5%

    Adviser Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٣٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام 2027 بمقدم 5% في هايد بارك

    Adviser Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٠٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام 2027 بمقدم 5% في هايد بارك

    Adviser Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٠٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٧٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 5% في كمبوند هايد بارك في التجمع الخامس

    Adviser Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٩٨٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام سنه ونص في هايد بارك التجمع الخامس

    Adviser Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٩٥٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في هايد بارك متشطبه استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة في هايد بارك متشطبه بالفرش والاجهزه

    La Costa For Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بالمطبخ والتكيفات باطلالة مميزه

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٧٠٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٤٬٨٠٠ جنيه

    شقة 145م للبيع بخصم 40% تشطيب سوبر لوكس او اقساط

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥١٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بخصم علي الاقساط - نيست القاهرة الجديده

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 161متر متشطبه بالكامل بفيو مميز فى نيو كايرو

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٥٣٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٦٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مفتوح تشطيب سوبر لوكس بخصم 40%- كريسنت واك

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٨٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك الاستلام سنة

    We are consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٩٢٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بحري استلام فوري في هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٥٤٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة على الاستلام في مرحلة جاردن ريزيدنس

    Hyde Park Developments logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩١ متر مربع

    ٦٢٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 207م بفيو لاندسكيب استلام فوري-هايد بارك

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٢٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في هايد بارك بمساحة مميزة وسعر فرصة

    New Capital Home. logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٨٣ متر مربع

    ٧٨٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٧٬٩٢٧ جنيه

    شقة بفيو خيالي علي lagoon تسليم فوري ومتشطبه

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٨٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر تحفة 3غرف إستلام فوري موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٥٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه تشطيب تحفه بالتكيفات و بحري بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقه ريسيل برايم لوكيشن لاندسكيب فيو

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٦٦٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت شقه ريسيل 3غرف برايم لوكيشن

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت شقه بالتقسيط برايم لوكيشن

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت شقه تشطيب راقي لاندسكيب فيو

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع