شقق تطل على الماء للبيع في كمبوندات القطامية, القطامية, صفحة 2

527 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بخصم الكاش30%

    Western House logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٦٣٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين للبيع بأقل سعر بجوار كايرو فيستفال بمقدم 5%

    Roots Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٣٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه تكمله اقساط فى وان قطاميه

    متصدر

    Riwaq Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في كمبوند قطامية جاردنز استلام فوري

    D COMUNITA RE logo image

    قطامية جاردنز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمباوند غرب الجولف التجمع الخامس

    EG.Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدودة 5%مقدم شقة بالتقسيط ع اطول فتره سداد

    Square real estate logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد 5%مقدم بالتقسيط على اطول فتره سداد

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٦٢٬٦٠٠ جنيه

    شقة 126م prime لوكيشين دايركت علي دائري المعادي

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٨٣٬٧٠٠ جنيه

    اقساط تصل الي 14 سنة شقة 195م prime لوكيشين

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقساط تصل الي 14 سنة شقة 145م prime لوكيشين

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لشقه غرفتين بلوكيشن متميز 159 م

    Spade consultancy logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٥٣٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه غرفتين بسعر ممتاز تكمله اقساط

    متصدر

    Riwaq Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٦٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مع جاردن باقل مقدم + قسط 12 سنه Prime Spot

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٢٤٩ متر مربع

    ٤٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة للبيع 214م بكمبوند قطامية جيت

    Ring Road Real Estate logo image

4

    4

    ٢١٤ متر مربع

    ٢١٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 126م للبيع بجوار كايرو فيستيفال بتقسيط 12 سنه

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٩٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مساحتها مميزه جدا للبيع في كمبوند وان قطاميه

    MRG Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣١ متر مربع

    ٢٥٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في ذا بروكس امام ستون ريزيدنس بسعر مغري

    Remax The Address logo image

3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٨٤٬٥٤٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع ذا بروكس موقع مميز جدا امام ستون

    متصدر

    Remax The Address logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٤٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم - شقة ريسيل - بحديقة

    متصدر

    Remax The Address logo image

2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٢٥٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع -بأقل مقدم - في ذا بروكس

    Remax The Address logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع غرب الجولف موقع مميز نص تشطيب

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع امتداد غرب الجولف التجمع الخامس

    Masar Real Estate logo image

    امتداد غرب جولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بفيو مفتوح اقساط 12 سنه باقل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٤٦٬٠٠٠ جنيه

    لاول مره في غرب الجولف لوفت بخصم 40% اطلاله وهميه!

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٤٢٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٠٩٬٧٠٠ جنيه

    شقة بحري فيو خيالي علي landscape و prime location

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٬٨٩٤ جنيه/متر مربع