شقق تطل على الماء للبيع في مصر, صفحة 54

45,370 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز جداً - فيو مباشرة علي المسبح و لاند سكيب

    Edge Real Estates logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة ٣ غرف نوم تشطيب كامل ١٧١ متر

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة تشطيب كامل ٣ غرف موقع مميز باتيو اورو

    Edge Real Estates logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٦٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر شقة تشطيب كامل موقع مميز ٣ غرف نوم

    Edge Real Estates logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم استلم فوري متشطب في العالمين الجديده قسط

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق علي الطراز الاندلسي في العاصمه السياحيه

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٢٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق استثماريه علي الطراز الاوربي بجانب المتحف

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق استلام فوري كامله التشطيب في المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٩٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق استلام فوري في المستقبل سيتي امام المزار

    BETA EGYPT logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٨١٬١٠٠ جنيه

    شقة 172م على الممشى بيتا ريزدنس 6 أكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٨٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعرشقة ٣ غزف تشطيب كامل استلام فوري موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر شقة كورنر 3 غرف نوم في موقع مميز جداً

    Edge Real Estates logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة على حمام سباحة - مفروشة بالكامل - سعر لقطة

    Edge Real Estates logo image

2

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١١٨٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل بالتكيفات و الفرش - مباشره علي المسبح

    Edge Real Estates logo image

3

    4

    ١٩١ متر مربع

    ١١٧٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة174م بكمبوند لافيستا باتيو أورو فيو مميز

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٥٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في مدينة نورعلي13 سنة اوفر 450 الف

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٧٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بريفادو مدينتي مساحه 150م فيو بحيرات

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام شقة متشطبة في THE VIEW وتر واي فيو مميز

    Property  Hills. logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٤٥٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في مارفيل مراسم شيخ زايد بجوار سوديك

    Crown Stone Realty logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ١٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٣٦٬٥٠٠ جنيه

    شقتك استلام فوري بجاردن متشطبة موقع مميز قسط علي4س

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٤٢٬٥٠٠ جنيه

    شقه 180م استلام فورى متشطب فى نيو زايد

    Evergreen Properties logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٥٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة فيو مميز في اليفا بجانب حسن علام

    Property  Hills. logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل – لوكيشن مميز تقسيط 10 سنوات

    Evergreen Properties logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين بموقع مميز وافضل سعر فى سولانا

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بجوار الجامعة الامريكية

    Selection Code logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع