شقق تطل على الماء للبيع في مصر, صفحة 50

45,362 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطه - تشطيب كامل - استلام فوري - موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١٠٦٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطه شقه تشطيب كامل بالفرش والتكيفات المطبخ

    Edge Real Estates logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - متشطبه بالكامل - فيو رائع باقل سعر

    Edge Real Estates logo image

2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٧٢٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الدور الأرضي تشطيب كامل في مدينتي

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٦٧٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٤٬٥٥٤٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم ٧ مليون شقة ٣ غرف استلام 2026 بموقع مميز

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باطلالة جانبية ع المسبح اقل سعر للبيع بروميناد

    El Kateb Real Estate logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس في كمبوند صن كابيتال المساحة الارض

    Zein for real estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل من سعر شاليه في ستيلا هايتس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ١٣١م نص تشطيب خالص كل الاقساط

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٥٬٥٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٣١م نص تشطيب خالص كل الاقساط تم الاستلام من ا

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٦٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي + حديقة للبيع Vye سوديك تشطيب كامل

    The X Site For Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٧٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٨٣٬٥٨٠ جنيه

    فاي سوديك شقة أرضي جاهزة للاستلام في موقع مميز

    The X Site For Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالوكيشن و سعر مميز شقة للبيع في الباتيو اورو

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥١٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فورى بأقل سعر و فيو على لاندسكيب

    Spade consultancy logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 2نوم بأقل سعر بجوار هايد بارك بالتجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة ارضى بجاردن على الجولف مباشرة

    Spade consultancy logo image

    طريق اب تاون كايرو, الاباجية, حي الخليفة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٧٠٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٤٬٦٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف استلام فورى للبيع فى باديه بالم هيلز

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٢٦٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين وأستلم شقتك متشطبه بجوار هايد بارك بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    سنشري سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥١٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين بجوار Hyde Park بأقل مقدم بـالـتـجـمـع

    Roots Real Estate logo image

    فالنسيا فالي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٥٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتين للبيع باقل سعر للماركت بتشطيب كامل في مدينتي

    New Avenue Real Estate logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٥٠٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بأفضل لوكيشن علي التسعين الجنوبي بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٣٤٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة أستلام فوري بجوار الجامعه الامريكيه قسط10سنين

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ١٣٢٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن متشطبة كمبوند كايرو فيستيفال سيتي

    Spade consultancy logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أرضى بجاردن للبيع بسعر مميز و على فيو و بحرى

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص 3 غرف في سوان ليك بحري لقطه

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٥٧٬٩٤٧ جنيه/متر مربع