شقق تطل على الماء للبيع في القاهرة, صفحة 799

20,466 عقارات أخرى
  • 29

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي – فيو جاردن مميز

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٥١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 135واجهه خارجيه بل الكامل في دجلةلاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% فقط امتلك شقة بجاردن متشطبة للبيع بأقساط

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الباتيو فيدا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٧٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة للبيع بأقساط 10سنوات - لافيستا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الباتيو فيدا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٧٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٣٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة استلام 2026 بمقدم 5% فقط واقساط

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٣٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع علي كورنيش المقطم برايم لوكيشن

    إبداع logo image

    المقطم, القاهرة

    1

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٤٢٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للمعاينة هايدبارك التجمع الخامس بأقل سعر

    Oaks Real Estate logo image

    ذا ريزيدنسز, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١١٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 79متر غرفتين للبيع ريسيل فى قلب مدينة نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٢٠٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 150م اميز لوكيشين ف القاهره الجديده

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقل من سعر السوق في إيستاون

    Brokerage Hub logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٢ متر مربع

    ٧٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةفي كمبوند علي التسعين مقدم10% تقسيط علي 8سنوات

    ريفرتون, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زهراء المعادي استلام فوري

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٢٤٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه في دجلة لاند مارك 113م علي حمام السباحه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٣٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 93م مميزه في كمبوند قطامية جيت استلام 3 شهور

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زهراء المعادي استلام فوري

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٦٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زهراء المعادي استلام فوري

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٨٠٬٧٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زهراء المعادي استلام فوري

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٥٦٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 79 متر متشطبه غرفتين للبيع ريسيل بمدينة نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٢٦٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زهراء المعادي

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٢٤٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر متر متشطب في دجله فيو بمساحه210م

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر متر متشطب في دجله فيو بمساحه210م

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 133م مميزه بفيو مفتوح علي بنزينة شيل اوت

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣١٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمشروع كريستال بلازا من المرشدي فيو مفتوح

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 96 متر غرفتين للبيع ريسيل فى قلب مدينة نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي – B11 | موقع مميز جدًا

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٩٬٤٨٢ جنيه/متر مربع