شقق تطل على الماء للبيع في القاهرة, صفحة 768

20,466 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٣٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري و اقساط على 4سنوات 215م بمقدم 20%

    Amlak akareya logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٨٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف - متشطبة بالتكيفات - أستلام فوري - علي10سنين

    Coldwell Banker Wealth logo image

    فيي ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ١٣٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    20% بس و استلم و شطب و اسكن و البافي على 4 سنوات

    Amlak akareya logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٩١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في زهرة اللوتس – القاهرة

    Capital Lords Real Estate logo image

    حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في كمبوند ذا ادريس ايست

    Elshams Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل مرحلة ايريس للبيع في سوان ليك

    Remax The Address logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥٨٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ريسيل فوري على فيو في فيليت سوديك 138م

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٦٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند الدفاع الوطني في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع الجزيرة, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف - استلام فوري - موقع متميز بالتجمع

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه/للبيع/كابيتال جاردنز/المستقبل سيتي

    Home Destination logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٢٩٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في ستون ريزيدنس – التجمع

    Capital Lords Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 138م متشطبة في فيليت موقع مميز ريسيل فوري

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٦٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى المعادى استلام فورى فى كمبوند كامل

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٧٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بحري موقع مميز ريسيل فوري اقل من ماركت

    Allocate Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل غرفتين باقل سعر 138 فوري موقع مميز فيليت

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٦٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك ريزيدنس 127م بموقع مميز جيدا

    Remax The Address logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٩٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى الاندلس التجمع الخامس استلام فورى

    إبداع logo image

    النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه/بيع/تاج سلطان/متشطبه/اقل سعر

    Home Destination logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن خاص - استلام فوي - موقع متميز

    Coldwell Banker Wealth logo image

    لاجون بيتش بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف - استلام فوري - موقع متميز - ماونتن فيو

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ١٤٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٩٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى زهراء المعادى استلام فورى

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٢٤٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه/للبيع/كابيتال جاردنز/المستقبل سيتي

    Home Destination logo image

2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل جاهزه للمعاينه - للبيع في ايست تاون

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٣٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م واجهه خارجي في وان قطامية نصف تشطيب

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نص تشطيب في الاندلس 1 قرب الجامعة الامريكية

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع