شقق تطل على الماء للبيع في القاهرة, صفحة 746

20,466 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لهواة الاستثمار للبيع بـ بريفادو مدينتي 84م مستلمه

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٤٤٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٣٣٬٢٨٠ جنيه

    دجلة لاند مارك… أكبر مشروع متكامل في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فورتين – أب تاون كايرو

    Aroma Real Estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٤٤٬٣٨٠ جنيه

    دجلة لاند مارك… أكبر مشروع متكامل في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    باسعار زمان امتلك شقتك فى قلب شيراتون بفيو لاجونز

    New Home for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشروق خلف نادي هليوبلس الرياضي 250م

    Bond & Key logo image

    الشروق سبرنجز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري امتلك شقتك ف قلب شيراتون وخصم كاش مفاجاة

    New Home for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري امتلك شقتك في شيراتون وخصم كاش مفاجاة

    New Home for Real Estate logo image

    الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كاش بدجلة لاند مارك في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى المنطقة العاشرة مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع حسن شرارة, المنطقة العاشرة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمطبخ بالتجمع الخامس كمبوند لايت سيتي

    Al Maz Real Estate logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ماونتن فيو هايد بارك

    Capital Lords Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٦١٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    باسعار زمان امتلك شقتك كاملة المرافق في شيراتون

    New Home for Real Estate logo image

    الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٥٥٬٤٨٠ جنيه

    دجلة لاند مارك… أكبر مشروع متكامل في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    3

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كاش بدجلة لاند مارك في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٨٦٬٤٨٤ جنيه

    شقه استلام فوري بموقع متميز بسعر لقطه في ديستركت 5

    Premises logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٨١٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – فرصة سكن واستثمار في مدينتي شقه بعائد سابت

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٥٠٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة نص تشطيب في شيراتون و متاح تقسيط

    New Home for Real Estate logo image

    الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع نص تشطيب بفيو لاندسكيب و متاح تقسيط

    New Home for Real Estate logo image

    الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة للبيع علي النيل كورنيش المعادي

    Diyar real estate development logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٢٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بموقع متميز بحديقه بمقدم و اقساط

    Premises logo image

    اكاسا ميا, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٨٢٧٬٠٩٨ جنيه

    شقه ريسيل باقل مقدم و اقساط في هايد بارك

    Premises logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٢ متر مربع

    ٧٨٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٣٩٬٩٩٩ جنيه

    الحق فرصة السنة و احجز شقتك باقل سعر في شيراتون

    New Home for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٩٩ جنيه/متر مربع