شقق تطل على الماء للبيع في القاهرة, صفحة 745

20,466 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل فيو حمام سباحه في دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ١٩٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في لاند مارك في مدينه نصر بجوار حي الوحه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ١٩٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في لاندمارك في مدينه نصربجوار حي الوحه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    وفر 3مليون وامتلك شقتك كاملة المرافق بفيو لاندسكيب

    New Home for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بلوم فيلدز المستقبل سيتي

    Home Destination logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/بيع/فيليت/نص تشطيب

    Home Destination logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٩٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه154م 3غرف متشطبه التجمع الخامس قسط 10سPalmHills

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٥٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل متشطبه ف دجله لاندمارك ف مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٣٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/بيع/فيفث سكوير/كلوب هاوس

    Home Destination logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    201 متر بــسوديك فيليت استلام فوري

    Coldwell Banker- The Blues logo image

4

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ٥٤٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع غرفه في دجله لاند مارك في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 122متر في لوكيشين مميز في مدينه نصر استلام فور

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٣٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فيو حمام سباحه في مدينه نصر ف لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ١٩٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه /للبيع/متشطبة/بلوم فيلدز/تيراسيس

    Home Destination logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٣٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل في مدينه نصرفي دجله لاند مارك2 غرف

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٣٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في لاند مارك في مدينه نصر بجوار حي الوحه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٣٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في قطامية جيت علي دائري المعادي غرفتين

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٢٢٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة فاخرة في البنفسج عمارات | تشطيب خاص

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحورالمشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٢٢٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل في مدينه نصرفي دجله لاند مارك 3غرف

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ١٩٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م واجهه فيو خارجي وبحري في وان قطامية

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل في دجله لاند مارك في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٢٢٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٨٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في بلوم فيلدز المستقبل سيتي

    Home Destination logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٧٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع غرفه في دجله لاند مارك في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بلوم فيلدز المستقبل سيتي

    Home Destination logo image

2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٣٨٬١٦٧ جنيه/متر مربع