شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 508

14,845 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م متشطبة بجاردن اقل سعر ف اكتوبر قسط 12 سنة

    متصدر

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬١٥٦٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة بالتكيفات بمقدم 212 اللف

    Selection Code logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٥٨٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أو ويست كور بموقع متميز و سعر

    Real Vision logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٣٣٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة جاهزة للمعاينة بالتقسيط بلوكيشن مميز

    Property Hills Star logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن 3 غرفة كاملة المرافق و متاح تقسيط

    New Home for Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف مميزفي كمبوند اويست مرحلة

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٨٠ متر مربع

    ١٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 125م+100جاردن متشطبه واستلام فوري

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة خدمية غرفتين115م مباشرة على وصلة دهشور

    Property Hills Star logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة ريسيل فوري في كارميل سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سوديك كارمل موقع مميز ريسيل فوري متشطبة

    Allocate Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٩٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بجوار مول اركان للبيع بالتقسيط علي اطول

    Property Hills Star logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٦٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة بجاردن متشطبة بالتكيفات في قلب زايد

    Property Hills Star logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كامل التشطيب للبيع في كارميل سوديك ريسيل فوري

    Allocate Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٧١٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب للبيع في الحى التالت أكتوبر بسعر مميز

    CBE New Homes logo image

    شارع 31, الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 185م² استلام فوري بسعر ريسيل- تكملة قسط

    متصدر

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لشقة 192م متشطبة في قلب الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٧٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 185م² استلام فوري بسعر ريسيل- تكملة قسط

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف 140م للبيع بأفضل سعر وفيو على اركان بلازا

    Property Hills Star logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٤٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٣٨٠٬٨٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس بموقع مميز و اطلالة جميلة

    Real Vision logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٨٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٠١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند كيان 90م 6 اكتوبر تكملة اقساط .

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة للمعاينة للبيع بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو مميز استلام فوري في كييفا الاهلي صبور

    The Way logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 125م+100جاردن متشطبه واستلام فوري

    property hills Elite logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 125م+100جاردن متشطبه واستلام فوري

    property hills Elite logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 164م في اعلي موقع في الشيخ زايد

    متصدر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢١٬٣٤١ جنيه/متر مربع