شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 487

14,845 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحة 203م استلام فورى تشطيب سوبر لوكس تقسيط

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٩٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة بالتكييفات-فيلدج ويست فقلب زايد

    NABAJ logo image

    الكرما 1, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٣٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر فقلب زايد القديمة شقة 215متر

    NABAJ logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة بالتكييفات-فيلدج ويست فقلب زايد

    NABAJ logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٣٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة بالتكييفات-فيلدج ويست فقلب زايد

    NABAJ logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٣٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160م استلام فورى بفيو مميز تقسيط خلف مول العرب

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة بالتكييفات-فيلدج ويست فقلب زايد

    NABAJ logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٣٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة بالتكييفات-فيلدج ويست فقلب زايد

    NABAJ logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٣٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 158م بجاردن أستلام فوري في بيفيرلي هيلز سوديك

    Property Hills Star logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٩٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة بالتكييفات-فيلدج ويست فقلب زايد

    NABAJ logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٣٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة بالتكييفات-فيلدج ويست فقلب زايد

    NABAJ logo image

    لا كولينا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٣٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة 3غرف للبيع علي محور 26 يوليو بجوار اركان

    Property Hills Star logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة بالتكييفات-فيلدج ويست فقلب زايد

    NABAJ logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٣٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر رائع في افضل لوكيشن ب قسط ل 9 سنين

    ماونتن فيو جيزة بلاتوه, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر رائع في افضل لوكيشن ب قسط ل 9 سنين

    ويست هيلز ريزيدنس, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة بالتكييفات-فيلدج ويست فقلب زايد

    NABAJ logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٣٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر رائع في افضل لوكيشن ب قسط ل 9 سنين

    فيفتي 7, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160م استلام فورى بفيو مميز تقسيط خلف مول العرب

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    علي النيل مباشر شقه مفروشه للبيع لراغبي التميز

    Guides Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, العجوزة, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة بالتكييفات-فيلدج ويست فقلب زايد

    NABAJ logo image

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٣٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160م استلام فورى بفيو مميز تقسيط خلف مول العرب

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بخدمات فندقية مميزة بشقة 206م فقلب زايد

    NABAJ logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٢١٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة بالتكييفات-فيلدج ويست فقلب زايد

    NABAJ logo image

    جينوفا, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٣٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر رائع في افضل لوكيشن ب قسط ل 9 سنين

    بريكس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ريسيل 108م بجاردن فوري اقل سعر سوديكvye

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع