شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 486

14,845 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٦٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة بالتكييفات-فيلدج ويست فقلب زايد

    NABAJ logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٣٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع بالكامل على النيل مباشرا

    Guides Real Estate logo image

    شارع النيل, الدقي, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٨٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع في جولز مرحلة اولى

    Zayed Homes logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٥٩٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر فقلب زايد القديمة شقة 215متر

    NABAJ logo image

    سيف ويست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع 3 غرف في بالم باركس بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالتكيفات في ZED towers zayed

    Property Hills Star logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٩٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بخدمات فندقية مميزة بشقة 206م فقلب زايد

    NABAJ logo image

    ذا هارف, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٢١٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه متشطبه في شارع النزهه فيو ابراج زيد وقسط

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بخدمات فندقية مميزة بشقة 206م فقلب زايد

    NABAJ logo image

    كلاود سايد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٢١٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر فقلب زايد القديمة شقة 215متر

    NABAJ logo image

    كلاود سايد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة بالتكييفات-فيلدج ويست فقلب زايد

    NABAJ logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٣٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بخدمات فندقية مميزة بشقة 206م فقلب زايد

    NABAJ logo image

    سيف ويست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٢١٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل علي شارع النزهه قسط ل 8 سنين

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر فقلب زايد القديمة شقة 215متر

    NABAJ logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه متشطبه في شارع النزهه فيو ابراج زيد وقسط

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة بالتكييفات-فيلدج ويست فقلب زايد

    NABAJ logo image

    كلاود سايد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٣٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه متشطبه في شارع النزهه فيو ابراج زيد وقسط

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل علي شارع النزهه قسط ل 8 سنين

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر فقلب زايد القديمة شقة 215متر

    NABAJ logo image

    ذا هارف, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة بالتكييفات-فيلدج ويست فقلب زايد

    NABAJ logo image

    سيف ويست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٣٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 197م للبيع فيو مفتوح بحري كمبوند JOULZ

    Property Hills Star logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٢٠٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة بالتكييفات-فيلدج ويست فقلب زايد

    NABAJ logo image

    ذا هارف, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٣٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه متشطبه في شارع النزهه فيو ابراج زيد وقسط

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه متشطبه في شارع النزهه فيو ابراج زيد وقسط

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بخدمات فندقية مميزة بشقة 206م فقلب زايد

    NABAJ logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٢١٬٨٤٤ جنيه/متر مربع