شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 475

14,845 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬٥١١٬٦٥٠ جنيه

    شقة 135م في الشيخ زايد باقل مقدم وتقسيط 10 سنوات

    Property Hills... logo image

    أو ناين من ميقات للتطوير العقاري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٣٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في اكثر موقع مميز بسعر رائع بقسط ل 8 سنين

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٢٨٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فرصة لامتلاك شقة 3 غرف نوم بتشطيب كامل في زايد

    property hills Elite logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فرصة لامتلاك شقة 3 غرف نوم بتشطيب كامل في زايد

    property hills Elite logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة 130م متشطبة بحديقة-الشيخ زايد-تقسيط

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٦٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥١١٬٦٥٠ جنيه

    شقة 135م في الشيخ زايد باقل مقدم وتقسيط 10 سنوات

    Property Hills... logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٣٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فرصة لامتلاك شقة 3 غرف نوم بتشطيب كامل في زايد

    property hills Elite logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥١١٬٦٥٠ جنيه

    شقة 135م في الشيخ زايد باقل مقدم وتقسيط 10 سنوات

    Property Hills... logo image

    جاردن سيتي, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٣٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 153 متر بجنينة متشطبة بالتكيفات قسط على 8 سنين

    متصدر

    property hills Elite logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٣٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في اكثر موقع مميز بسعر رائع بقسط ل 8 سنين

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٢٨٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في اكثر موقع مميز بسعر رائع بقسط ل 8 سنين

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٢٨٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز عمارة شيك حصه بالجراج قريبة من المولات

    Compact Real Estate Company logo image

    المستثمر الصغير, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر - شقة تشطيب فاخر للبيع - استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة 130م متشطبة بحديقة-الشيخ زايد-تقسيط

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٦٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل علي شارع النزهه مباشرا فيو مميز

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤١٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة 130م متشطبة بحديقة-الشيخ زايد-تقسيط

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٦٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في اكثر موقع مميز بسعر رائع بقسط ل 8 سنين

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٢٨٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة 130م متشطبة بحديقة-الشيخ زايد-تقسيط

    Property Hills... logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٦٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فرصة لامتلاك شقة 3 غرف نوم بتشطيب كامل في زايد

    property hills Elite logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    امتلك وحدتك بأقل سعر فى قلب اكتوبر واقل مقدم متشطب

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل علي شارع النزهه مباشرا فيو مميز

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤١٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل علي شارع النزهه مباشرا فيو مميز

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤١٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في اكثر موقع مميز بسعر رائع بقسط ل 8 سنين

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٢٨٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل علي شارع النزهه مباشرا فيو مميز

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤١٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فرصة لامتلاك شقة 3 غرف نوم بتشطيب كامل في زايد

    property hills Elite logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٠٤ جنيه/متر مربع