شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 300

14,714 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع استلام فوري-موقع مميز-اطلاله فاخره

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٨٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع بإطلالة مفتوحه و بقسط يصل 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٩٢٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر ريسيل مقدم 3.1 مرحلة اللاجون فيو لاند سكيب

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه-متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٨١٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه فاخره بأقل سعر و بقسط يصل 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠١١٬٨٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة بالكامل في زايد الجديدة بأقل سعر

    Crown Stone Realty logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٢٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فى قلب الشيخ زايد 162م استلام فوري فيو مميز

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٦٠٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    جاردن دوبلكس ريسيل259م²متشطب+التكييفات+المطبخ فوري

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ٢٦٩ متر مربع

    ٤٣٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري بأفضل سعر في الشيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه فاخهر للبيع-موقع مميز-اطلاله فاخره-3غرف

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع في سولانا زايد الجديده

    I-Move logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه فاخرة للبيع استلام قريب و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري فيو الاهرامات بخصم 40% لسرعه البيع

    Summit Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري-موقع مميز-اطلاله بانوراميه

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبع في الخمايل ارضي بجاردن مفروشه بالكامل

    Element logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٣٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٧٢٨٬٢٦٥ جنيه

    دوبلكس + جاردن ابراج زد استلام فوري متشطب بالتكيف

    Evergreen Properties logo image

3

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ٥٥٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الخمايل ارضي بجاردن مفروشه بالكامل

    Element logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٣٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131متر بسعر الطرح من هايد بارك في قلب 6 أكتوبر

    Property  Hills. logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131متر بسعر الطرح من هايد بارك في قلب 6 أكتوبر

    Property  Hills. logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٢٢٬٣٠٠ جنيه

    مقدم ١٥٪‏ شقة ارضي بجاردن استلام فوري - جرين سيتي

    Green City for real estate logo image

    جرين سيتي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٦٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ايفوار الشيخ زايد امام كمبوند الربوه

    Crown Stone Realty logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع في ديونز زايد في الشيخ زايد

    متصدر

    Crown Stone Realty logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٤٦٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه موقع مميز استلام قريب اقل مقدم قسط10س

    Evergreen Properties logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقة غرفتين كورنر بحري فيو لاند سكيب ريسيل

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع بموقع مميز-اطلاله بانوراميه-4 غرف

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ٧٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع