شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 286

14,610 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٥٬١٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 195م | 3 غرف | حدائق اكتوبر | استلام فوري

    Aqar Dayem logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٦٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية 170م+65م جاردن فقلب زايد جنب فيلدج ويست

    NABAJ logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فوري شقة 153م متشطبة للبيع في كمبوند OWEST

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٧٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية 170م+65م جاردن فقلب زايد جنب فيلدج ويست

    NABAJ logo image

    بوابة النعيم, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع فيو مميز بحري متشطبه استلام قريب

    Apart Real estate logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 850 ألف امتلك شقة بحديقة في سولانا ويست أورا

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٣١ متر مربع

    ١٢٩٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية 170م+65م جاردن فقلب زايد جنب فيلدج ويست

    NABAJ logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط 8 سنوات شقة متشطبة تقع بالقرب من نادي الجزيرة

    Property  Hills. logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ٤٩٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية 170م+65م جاردن فقلب زايد جنب فيلدج ويست

    NABAJ logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية 170م+65م جاردن فقلب زايد جنب فيلدج ويست

    NABAJ logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٤٩٬٤٢٥ جنيه

    شقة تجهزها على ذوقك وبالتقسيط على 6 سنين

    The Polygon logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية 170م+65م جاردن فقلب زايد جنب فيلدج ويست

    NABAJ logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك باقل من سعر السوق و بالتقسيط

    Premium Homes logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية 170م+65م جاردن فقلب زايد جنب فيلدج ويست

    NABAJ logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 850 ألف امتلك شقة بحديقة في سولانا ويست أورا

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٣١ متر مربع

    ١٢٩٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية 170م+65م جاردن فقلب زايد جنب فيلدج ويست

    NABAJ logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية 170م+65م جاردن فقلب زايد جنب فيلدج ويست

    NABAJ logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية 170م+65م جاردن فقلب زايد جنب فيلدج ويست

    NABAJ logo image

    الكرما 2, الحي الخامس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 850 ألف امتلك شقة بحديقة في سولانا ويست أورا

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٣١ متر مربع

    ١٢٩٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة بأقل سعر فى بيفيرلى هيلز تقسيط10س

    Egypt Best Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٩٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 850 ألف امتلك شقة بحديقة في سولانا ويست أورا

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٣١ متر مربع

    ١٢٩٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية 170م+65م جاردن فقلب زايد جنب فيلدج ويست

    NABAJ logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية 170م+65م جاردن فقلب زايد جنب فيلدج ويست

    NABAJ logo image

    فيا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 850 ألف امتلك شقة بحديقة في سولانا ويست أورا

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٣١ متر مربع

    ١٢٩٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية 170م+65م جاردن فقلب زايد جنب فيلدج ويست

    NABAJ logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع