شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 254

14,610 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬١٦٢٬٠٠٠ جنيه

    157م فيو مفتوح ومميز قسط ربع سنوي 90K لمدة 120 شهر

    Promax Property Investors logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٢٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متبقي عليها اقل اقساط ريسيل من المالك بموقع مميز

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر، قسط ربع سنوي ٢٧٥ الف، السعر ١١ مليون

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر، قسط ربع سنوي ٢٧٥ الف، السعر ١١ مليون

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٥٬٥١٠ جنيه

    شقة135م كمبوند طبيعة الواحات مقدم10% وتقسيط10سنوات

    Vida Solutions logo image

    طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٥٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م ارضي بحديقة بحدائق الاهرام

    Mini Home. logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 128م 3 غرف بسعر مميز مقدم 5% وقسط حتى 10 سنين

    Promax Property Investors logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي تشطيب كامل | 3 غرف نوم | إعادة بيع

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م + حديقة 348م – موقع مميز بمقدم 3 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فورى فيو مساحه خضرا قرب سوان ليك

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٥٧٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر، قسط ربع سنوي ٢٧٥ الف، السعر ١١ مليون

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري في الجريا بيفرلى هيلز

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كرنر للبيع | 3 غرف نوم (جاهزة للتسليم)

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٧٥٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٣٧٤٬٧٥٢ جنيه

    شقة بدون أوفر برايس في بادية | إعادة بيع

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٥٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    For Sale Apartment in 40west Sodic west

    Adagio Real Estate logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٥٦٬٠٠٠ جنيه

    جاهز للسكن في VYE | إعادة بيع | موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٥٧٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك135م ب10% مقدم وتقسيط8 سنوات بالشيخ زايد جدا

    Vida Solutions logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٩٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 188م بالشيخ زايد مقدم مليون قسط 6س-توتال 10م

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٥٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك في اقل من سنه

    Pro Master Real estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ٢٥٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي في بادية | تشطيب كامل | جاهزة للسكن

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطب بالتكييفات بموقع مميز فيو الاهرامات

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في الحي السابع الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    شارع الحكمة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٦٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر، قسط ربع سنوي ٢٧٥ الف، السعر ١١ مليون

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٦٥٬٤٠٠ جنيه

    امتلك78م ب10% مقدم وتقسيط8 سنوات بالشيخ زايد جدا

    Vida Solutions logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥٣٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬١١١٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي في VYE | أقل من سعر السوق

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٤٣٬٣٤٠ جنيه/متر مربع