شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 252

14,610 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطب للبيع امام بيفرلي هيلز الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    شارع المهندس احمد كمال حمدي, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم5%واقساط12سنة امتلك شقة100م تمايا الشيخ زايد

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك فى مشروع سكني متكامل قلب زايد-قسط 12 سنه

    NABAJ logo image

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع موقع متميز جدا فى اكتوبر بلازا سوديك

    New Avenue Real Estate logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٥٤٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع متشطبه ومفروشه في باديه-موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٤٠٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 138م متشطبه بمقدم مليون وقسط 10سنين-كاش 13م

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس جاهزه للاستلام الفوري بإطلالة مفتوحة

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٥٬٣٩٨٬٠٠٠ جنيه

    إستلم شقة واسعة فى كليوباترا سكوير أمام جاليريا 40

    Property  Hills. logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٢٤ متر مربع

    ١٠٩٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع حدائق الاهرام دور 4 بالفرش بوابة رابعة

    Hk Realestate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم5%واقساط12سنة امتلك شقة130م تمايا الشيخ زايد

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 138م متشطبه بمقدم مليون وقسط 10سنين-كاش 13م

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٤٨٬٠٠٠ جنيه

    بسعرلايقارن شقة 131م+جارن46م بفيو مميز لفترةمحدوده

    Bright logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٤٠٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 138م متشطبه بمقدم مليون وقسط 10سنين-كاش 13م

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٥١٬١٩٠ جنيه

    شقة مميزة جاهزة للاستلام الفوري بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٢٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام سنه في حدائق اكتوبر بدون فوائد

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في ابراج اركان الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٥٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة135م اقمار 10% مقدم وتقسيط حتى10سنين

    Vida Solutions logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 150م بحري ف جنه اكتوبر جاهزه للسكن من المالك

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه جدا ف جنه اكتوبر بفيو لاند سكيب م المالك

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٨٦٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم10%واقساط تصل الى10سنين امتلك شقتك88م اقمار

    Vida Solutions logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٤٦٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك فى مشروع سكني متكامل قلب زايد-قسط 12 سنه

    NABAJ logo image

    كوي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اويست شقة ارضى بجاردن 70 متر للبيع ريسيل

    Home Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون اوفر شقه في باديه متشطبه و جاهزه للاستلام

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك فى مشروع سكني متكامل قلب زايد-قسط 12 سنه

    NABAJ logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 3غرف متشطبه بالكامل واستلام قريب ع 10س .

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٧٧٬٩٤٨ جنيه/متر مربع